Barbora Balúchová je jednou z prominentných mamičiek známeho slovenského politika Borisa Kollára. Napriek tomu, že kontroverzná dvojica má spolu malého syna Alexandra, zostala ťarcha výchovy na samotnej speváčke zo Superstar, z ktorej sa napokon stala matka na vlastnú päsť.

Barbora sa po prepuknutí správy o tom, že priviedla na svet ďalšie dieťa Borisa Kollára, rozhodla stiahnuť jeho súkromie do absolútneho ústrania. Napriek tomu, že si prostoreká blondínka na svojej sociálnej sieti vybudovala slušnú základňu fanúšikov, sa jej identitu malého syna darilo až doteraz skrývať.

Ako sa však zdá, po dvoch rokoch sa Balúchová konečne odhodlala ukázať tvár jedného z Kollárovych potomkov. Síce je na danej fotografii Alex trochu rozmazaný, jeho sladký úsmev získal mnoho pozitívnych reakcií, pričom si ľudia všimli aj jasnú podobu.

Podľa väčšiny komentujúcich sa Alex nesie v podobe na vlastnú maminu, avšak Balúchová má iný názor – tvrdí, že vyzerá takmer úplne ako jeho otec. „Tvár očiek má môj, inak celý tatino,“ upresnila, čo zrejme poteší najmä rodinne založeného Borisa, no nie?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Balúchová konečne ukázala tváričku Kollárovho syna Alexa

Foto: Instagram/Barbora Balúchová, Facebook