Posledné vystúpenie Jasminy Alagič v šou Tvoja tvár znie povedome utŕžilo poriadnu dávku kritiky. Počas stvárnenia svetovej speváčky Britney Spears si síce známa moderátorka na seba nechala položiť 37-kilového pytóna, avšak podľa viacerých divákov danému vystúpeniu chýbal šmrnc a miesto živého spevu registrovali predovšetkým playback.

Alagič sa v zábavnej relácii stala jednou z najobľúbenejších účinkujúcich predovšetkým vďaka tomu, že nastavila laťku zábavy skutočne vysoko. Zrejme práve preto boli na ňu mnohí kritici príliš ostrí, aj keď je potrebné uznať, že išlo o jedno z najnudnejších vystúpení v jej podaní, napriek tomu, že mala na sebe obrovského hada.

Na túto kritiku sa rozhodla najnovšie zareagovať aj slovenská speváčka Barbora Balúchová. Po odvysielaní reprízy danej epizódy tak zanechala Jasmine verejný odkaz, v ktorom vyjadrila na televízne vystúpenie svoj úprimný názor.

Je to zábavný program a ja som sa teraz zadýchala pekelne aj bez spievania,“ obránila si Balúchová známu moderátorku. „Jasmin, na to, že nie si speváčka, kalap dole,“ dodala slobodná mamička na zábere, ktorý si môžete pozrieť nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Barbora Balúchová | Foto: Twitter, Instagram, Jasmina Alagič, Barbora Balúchová, Tvoja tvár znie povedome