Známa speváčka, ktorá je 9. matkou jedného z detí multiotecka Borisa Kollára, narazila na finančný problém. Barbora Balúchová sa o ňom nebála otvorene prehovoriť a ľudí pred podobnými situáciami varovať. 

Mamička malého Alexandra Jána si okrem iného dokáže zarobiť aj ako influencerka. Na jej instagramovom profile ju sleduje takmer 35-tisíc fanúšikov, a tak sa pôvabnej blondínke naskytujú spolupráce s rôznymi firmami. Avšak podľa Barborinho najnovšieho vyjadrenia sa nie všetky vyplatia.

,,Pozdravujem firmy, ktoré sa zatajujú už niekoľko týždňov, mám u nich nevyplatené peniaze. Ja sa snažím každej jednej firme vyjsť v ústrety, robím aj nad rámec toho, na čom sme sa dohodli, a nemajú toľko chochmesu, keď majú vyplatiť peniaze, aby zdvihli telefón a dohodli sme sa, čo s tým ďalej,“ nechala sa počuť bývalá superstaristka, ktorá si praje, aby jej boli honoráre vyplatené.

Prístup jednej z firiem sa, nanešťastie, dá označiť iba ako drzosť najhrubšieho zrna. „Dnes ale prišiel výrok storočia od jednej firmy, ktorá mi niekoľko týždňov neodpisovala – čo žobroním o peniaze, keď mám dieťa s tým, s kým ho mám,” uvádza matka 5-ročného syna predsedu Národnej rady Slovenskej republiky Borisa Kollára. A síce nie je tajomstvom, že najznámejší slovenský multiotecko o peniaze núdzu nemá, Balúchovú, pochopiteľne, reakcia danej spoločnosti rozhodila.

boris kollár

,,Fakt som z toho nešťastná, lebo človek si odpracuje veci, snaží sa vyjsť v ústrety… Nezdvíhanie telefónov, neodpisovanie na správy a mne už to príde aj trápne sa vôbec pripomínať za svoje vlastné peniaze,“ uviedla populárna Slovenka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Nechce sa mi to proste riešiť ani s právnikmi, uberajú mi takéto veci energiu a dnes ma úplne zabila táto správa, ktorá mi prišla, že čo ja si vôbec pýtam peniaze za svoju prácu. Dávajte si pozor, influenceri,“ uzavrela Barborka, ktorá sa zároveň rozhodla firmu nemenovať.

barbora balúchová

Foto/Zdroj: Instagram/barborabaluchovaofficial/kollarboris