Monika Bagárová patrí medzi najatraktívnejšie ženy v rámci slovenského a českého šoubiznisu. U nás ju kedysi preslávila talentová šou ČeskoSlovensko hľadá Superstar, kde si mladá kráska okamžite získala priazeň publika. Dnes je z nej veľká profesionálka, ktorá sa v novom klipe odhodlala na poriadne odvážne scény.

Okolo Bagárovej sa v poslednej dobe točí veľká pozornosť okolia. Môže za to najmä jej čerstvý vzťah so skúseným českým zápasníkom Muradovom, ktorý vyvolal rôzne reakcie. Napriek tomu však dvojica pôsobí veľmi harmonicky a pôvabná umelkyňa pri novom priateľovi doslova žiari.

Bagarova Muradov

Monike sa však výborne darí aj v pracovnej oblasti. Len pred pár hodinami totiž vypustila do éteru horúcu novinku s názvom „ZŮSTAŇ SE MNOU“, ktorú si za pomerne krátku chvíľu stihlo pozrieť už viac než 51 tisíc ľudí. Mimochodom, v kontroverznom videoklipe robí speváčke spoločnosť kolegyňa zo SuperStar Markéta Konvičková.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

bagarova Konvickova

Obidvom slečnám sa podaril husársky kúsok, keď do klipu vsunuli aj pikantné scény – vo videu sa bývalé superstaristky objavujú celkom nahé, a dokonca nechýba ani záber z vane, kde sa dievčatá spoločne objímajú tak, ako ich pán Boh stvoril. Pôvabná brunetka však fanúšikom na sociálnej sieti celý úmysel podrobne vysvetlila.

„Spoločné nežné scény vo vani plnej ruží vyjadrujú vzájomnú podporu a ochranu. Spočiatku to bola zložitá myšlienka a scéna pre nás obe, ale sme rady, že sme do toho išli. Naša umelecká práca nám umožňuje hrať sa s vizuálnym zhmotňovaním myšlienky a o to tu ide. Poukázať na pravé hodnoty. Priateľstvo. Nikdy nie ste sami, pokiaľ máte správnych priateľov, aj keby ste mali pocit, že áno. Neskrývajte svoje pocity a nebojte sa o nich otvorene hovoriť, nie je to slabosť. Naopak, je to sila, keď otvoríte svoje srdce a necháte druhých vám načúvať,“ napísala speváčka k intímnej fotke, ktorú nadšení priaznivci obdarovali už tisíckami lajkov.

Intímny záber dvoch Bagárovej a Konvičkovej nájdete —TU—

Videoklip k novej piesni ZŮSTAŇ SE MNOU

Zdroj: YouTube, Instagram/Bagarovamonika | Foto: Instagram/marketakonvickova, bagarovamonika