Monika Bagárová cez Vianoce všetkých poriadne šokovala, keď oznámila, že sa rozišla s Makhmudom Muradovom. Odvtedy sa odmlčala a ku krachu vzťahu sa veľmi vyjadrovať nechcela. Teraz pôvabná tmavovláska prehorovila a jej slová viacerých prekvapia.

Česká speváčka a MMA zápasník kedysi tvorili harmonický pár a z ich lásky vznikla rozkošná Ruminka, ktorá robí rodičom obrovskú radosť. Avšak spoločná cesta Moniky Bagárovej a Makhmuda Muradova pred mesiacom skončila a jediné, na čom obidvom záleží, je šťastie ich malej dcérky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kým sa v médiach špekulovalo o dôvode rozchodu prominentnej dvojice, Monika sa držla v ústraní a na zvedavé otázky nereagovala. Fanúšikovia dokonca bojovníka obviňovali z nevery, ktorú však doteraz nikto nepotvrdil.

Bagárová nakoniec tlak verejnosti nevydržala a na adresu svojho bývalého priateľa sa predsa len vyjadrila. „My sme s Machom (ako ho familiárne prezývala, pozn. red.), práve naopak, úplne v pohode a fungujeme ako rodičia, ktorí sú tu pre svoje dieťa,“ uviedla interpretka pre extra.cz. „Nikdy o ňom nebudem hovoriť zle. Dal mi to najkrajšie a obaja budeme dýchať pre našu Ruminku. A to je najdôležitejšie. Priali sme si ju a Pán Boh nám ju dal, zdravú a usmievavú,“ dodala celebritná mamička, od ktorej všetci očakávali, že si exfrajera poriadne podá a všetko mu vytmaví. Nuž, umelkyňa opäť ukázala, že má naozaj veľké srdce.

bagarova

Foto/Zdroj: extra.cz, Instagram/bagarovamonika