Ktorá z nás by si nespomínala na Backstreet Boys, ikonickú skupinu z 90. rokov, ktorá lámala srdcia mnohých puberťačiek aj dospelých žien? Napriek tomu, že od ich vzniku prešlo už neuveriteľných 24 rokov, ,,chalani“ sú ešte stále chutní a celkom k svetu! 

Ak ste v 90. rokoch minulého storočia patrili medzi puberťáčky, prípadne mladé mamičky, zaiste si spomínate na ikonickú chlapčenskú kapelu Backstreet Boys. Ich hity, ako „As long as you love me“, „Quit playing game (with my heart)“ či „Everybody“ si mnohé z nás ticho pospevovali v detskej izbe či pri varení, no jedno sa chlapcom vziať nemôže- sú jednoducho svetoví. Hoci o nich už nepočuť tak, ako kedysi, stále sú na scéne a stále sú hot!

Nick Carter

Nick, ktorého doslova milovali milióny dievčat po celom svete, má dnes 36 rokov a stále by dokázal zlomiť nejedno ženské srdce. Avšak to jeho patrí trénerke Lauren Kitt, ktorú si vzal v roku 2014 a o rok neskôr sa im narodilo prvé dieťa Odin Reign.

Brian Littrell

Brian, hlavný spevák kapely, má dnes rok po štyridsiatke, a aj keď je už jeho sladký a nevinný pohľad minulosťou, na kráse mu to rozhodne neubralo. Tento rok oslávi 17. výročie svadby s modelkou a herečkou Leighanne Wallace, s ktorou má 14-ročného syna Bayleeho Thomasa Wyleeho.

Kevin Richardson

Najstarší z „cukríčkov“ oslávil minulý rok 45. narodeniny. V roku 2000 sa oženil s herečkou Katrin Kay Willits, s ktorou sa spoznal v Disney svete. S manželkou má dvoch synov – Masona Freya a Maxwella Haza.

A.J. McLean

A.J., ktorý nestratil svoju povestnú iskru ani po rokoch, oslávi budúci rok svoje okrúhle 40. narodeniny. Päť rokov je šťastne ženatý s Rochelle Deannou Karidis a majú spolu dcérku Avu Jaymes (iniciálky ako otec čisto náhodné?) A.J. má však opäť dôvod na radosť – s manželkou čakajú druhé dieťa!

Howard D.

Aj keď na to vôbec nevyzerá, hnedooký Howie má priam neuveriteľných 43! Tento rok oslávi deisate výročie svadby s Leigh Boniello, s ktorou má dvoch synov – sedemročného Jamesa Hoka a trojročného Holdena Johna.

Chalani vyzerajú aj po rokoch skutočne skvele a dovolíme si tvrdiť, že dokonca omnoho lepšie, ako v časoch svojej najväčšej slávy. Okrem toho, že si založili rodiny, stále stíhajú aj nejaké to vystúpenie. Pozrite si aspoň malú ukážku toho, že na kvalite im roky rozhodne neubrali! :)

Foto: Facebook, skipaper.com | Video: Youtube