Modelka Silvia Kucherenko patrí do skupiny žien, ktoré si dávajú na svojom  atraktívnom výzore patrične záležať. Za mladistvý vzhľad však vďačí určite i génom – stačí sa pozrieť na jej babičku!

Starká známej influencerky počas dnešného dňa oslavuje vzácne životné jubileum, aké sa podarí dožiť naozaj málokomu. ,,Babka, všetko najlepšie k tvojmu krásnemu veku 100 rokov. Happy birthday, love you…“ odkázala svojej milovanej príbuznej jej úspešná vnučka.

Nakoľko situácia na Slovensku hromadnejšiemu stretávaniu sa ľudí nepraje a taktiež sa neodporúča bližší kontakt so staršími, veľká oslava v prípade 100-ročnej pani neprichdzala do úvahy. Sisa sa tak babičke prihovorila aspoň prostredníctvom Instagramu.

,,Žila si aj v dobe, kde boli hodnoty úplne iné… krásne, prežila si toho veľmi, veľmi veľa…. Tie tvoje príbehy milujem… Ovládaš plynule nemčinu a maďarčinu a jasne slovenčinu,“ Silvia fanúšikom priblížila svoju starkú, o ktorej ďalej prezradila, že celý život fyzicky pracovala a zdravú stravu nikdy nepoznala, pričom jej obľúbeným jedlom je klobáska.

,,Dokiaľ žijem, potiaľ pijem… dotiaľ si ja rozkošujem… Keď ja budem v truhle ležať, pre mňa môže jarkom bežať!!! NA ZDRAVIE!!!!,“ blondínka napísala na záver prípitok, aký dnešná oslávenkyňa, ktorá vyzerá naozaj fantasticky, zvykne hovorievať na každej oslave. My sa pripájame ku gratulantom a Silviinej starkej prajeme všetko najlepšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdorj/Foto: Instagram/official_silviakucherenko