Nicola Griffin je dôkazom slávneho porekadla, že nikdy nie je neskoro. Táto 56 ročná modelka nafotila pre svetoznámy športový magazín Sports Illustrated fotky v zlatých bikinách!

Magazín sa preslávil svojím obsahom, ktorý tvoria fotky tých najkrajších a najpríťažlivejších modeliek v bikinách. Februárové číslo magazínu prinieslo niečo, na čo priaznivci časopisu nie sú zvyknutí. 56 ročná modelka Nicola Griffin pózovala len v zlatých bikinách, aby ukázala ženám, že život sa po päťdesiatke nekončí. Tvrdí, že nikdy sa necítila lepšie, než teraz. Vyjadrila sa, že keď jej niekto povie, že je najstaršou modelkou Sport Illustradet uráža ju to, pretože sa nepovažuje za 80 ročnú slabú babičku. My vzdávame Nicole obdiv, oceňujeme jej entuziazmus, odvahu a chuť do života. Len tak ďalej Nicole.

5c3fc96bc7b3ea61add0cb7b2b4c75eb

Časopis oslovil aj modelky Philomeniu Kwao z Ghany a Ashley Graham, ktoré patria do kategórie modeliek ,,plus size“. Či už chcel časopis šokovať a zvýšiť počet predplatiteľov alebo ukázať, že krása nespočíva len v presvitaní rebier cez kožu, vie len Sported Illustraded.

2

Foto: Pinterest