Obľúbená herečka Táňa Pauhofová je známa tým, že si svoje súkromie poriadne stráži. Pôvabnej ryšavke sa v septembri minulého roku podarilo ututlať svadbu a všetko nasvedčuje tomu, že už niekoľko mesiacov skrývala to najsladšie tajomstvo.

Filmová hviezda sa pred pár týždňami ukázala v susednom Česku na premiére komediálnej snímky Zmámi neznámi, kde jej postavu zahaľovala modrá voľná blúzka. A keďže je u Táni zvykom, že svoje telo necháva vyniknúť aj v odvážnejších kúskoch, začali sa vynárať špekulácie, že pod vzdušným vrškom kráska ukrýva tehotenské bruško.

Portál Plus Jeden Deň informuje, že sa mu podarilo získať už viacero svedectiev o tom, že Slovenka vydatá za o 10 rokov mladšieho partnera Jonatána Pastirčáka je v očakávaní svojho prvého dieťatka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

To nie je všetko! Pauhofová si má pikošku o bábätku pod jej srdcom nechávať pre najbližších dokonca nejaký ten piatok. ,,Áno, Táňa je tehotná a je v piatom mesiaci. S Jonatánom sa už ich prvého bábätka nevedia dočkať,“ uviedol anonym pre zmienený zdroj. Pokiaľ je to pravda, zo známej herečky a jej manžela sa čoskoro stanú rodičia.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram/lucie.sinkova/tanapauhofovaofficial/branislavsimoncik