Svetom momentálne otriasa obrovská tragédia, aká v našom svete nemá obdoby. Len 6-mesačné bábätko sa totiž utopilo vo vani, pričom posledné minúty svojho krátkeho života bolo odkázané len samé na seba. Z toho, čo v tých chvíľach robila jeho mama, vám príde zle!

Hoci k šokujúcemu incidentu došlo ešte v lete tohto roku, matka dieťaťa Kayla Lynton bola kvôli zarážajúcemu zanedbaniu starostlivosti obvinená len teraz a následne aj zatknutá. Prípad, ktorý sa odohral v Izraeli, tak v týchto dňoch znechutil celý svet.

Kayla Lynton
Matka nebohého dieťaťa Kayla Lynton

Ako informujú mnohé zahraničné médiá, niekoľkomesačné bábätko malo byť ponechané samé vo vani počas kúpeľa, a to približne 10 minút. Táto doba však bola dostačujúca na to, aby to skončilo neuveriteľnou tragédiou. Nevinný drobec sa totiž utopil, keďže jeho telo ešte nebolo schopné vyliezť z vody von. V čase incidentu mala mladá mamička sedieť pri telefóne a surfovať po sociálnych sieťach.

Čo sa dialo potom?

Keď sa po niekoľkých minútach žena vrátila k dieťatku, bolo už neskoro. Hoci sa ho snažila zo všetkých síl oživiť a okamžite privolala záchranku, bezbranné telíčko sa už prebrať nepodarilo. Kayla túto strašnú nezodpovednosť obhajovala tým, že počas kúpania polročnej dcérky si údajne nutne potrebovala odbehnúť na WC.

Vyšetrovatelia sa však prikláňajú k tvrdeniu, že namiesto venovania sa klasickým činnostiam na toalete mala údajne tráviť čas prezeraním Facebooku a Instagramu, čo sa vraj dá zistiť z údajov v jej telefóne. Nech už je pravda akákoľvek – také malé dieťa netreba v žiadnom prípade nechávať bez dozoru, obzvlášť nie počas kúpeľa vo vani! Zdrvenej žene tak už ostali len oči pre plač a hrozivé výčitky do konca života.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kayla Lynton

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: YouTube, pixabay.com