Jeho rodina sa rozrastie! Obľúbený herec sa vraj čoskoro stane dvojnásobným otcom. Umelcova manželka už tehotenské bruško nezakryje a k malej dcérke tak pribudne súrodenec.

Tomáš Maštalír má plné ruky práce a keď neúčinkuje na divadelných doskách, maká pred televíznymi kamerami. Hoci kariéru 45-ročného fešáka mnohí diváci poznajú, nedá sa to povedať o jeho súkromí. Rodák z Trnavy si totižto osobný život poctivo stráži a médiá si do rodinného hniezda nikdy nepúsťa.

tomas mastalir

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Niet sa čomu čudovať, že sa populárny Slovák v roku 2018 tajne oženil s charizmatickou hnedovláskou Kristínou, ktorá mu o pár mesiacov neskôr priviedla na svet dievčatko Emmu. Avšak vyzerá to tak, že malej princezničke čoskoro pribudne braček alebo sestrička.

„Videla som ju a má už krásne tehotenské bruško, ktoré sa zakryť nedá. Rozhodne nebude na začiatku tehotenstva,“ prezradil magazínu Život tajný zdroj. Ohľadom tejto témy sa vyjadrila aj samotná mamička. „Musíte sa spojiť s manželom, on je predsa len verejne známy. Zostaneme verní asi tomu, že čo je súkromné, je súkromné. Je to to naše. Dobre?“ povedala Maštalírova partnerka. Na oficiálne potvrdenie tejto radostnej správy si tak fanúšikovia musia ešte počkať.

Zdroj/Foto: zivot.pluska.sk,markiza.sk, joj.sk, Instagram/marekfasiang, adambardy