Baba Vanga pochádzajúca z Macedónska patrí medzi najuznávanejšie jasnovidky vôbec. Aj keď zomrela v roku 1996, jej predpovede budúcnosti sa doteraz naplnili, pričom v minulosti prehovorila aj o aktuálnom roku 2019. Z jej slov však naskakuje hrôza…

Jasnovidka, ktorá v minulosti predpovedala i najtragickejšiu udalosť sveta pád dvojičiek či dokonca tsunami, zanechala prorotstvo aj na tento rok. Podľa slov Baby Vangy má 2019 sprevádzať veľká prírodná katastrofa, pričom rozsiahlu časť Ázie vraj postihne tshunami.

Okrem toho nás má ohroziť meteorit, ktorý v konečnom dôsledku zasiahne aj našu Zem. Táto hrozba uznávanej jasnovidky sa má pritom týkať najmä Ruska, no ako sa vyjadrila, v celej Európe nastane hospodárska kríza.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Do tretice Baba Vanga uviedla, že sa majú mať na pozore dvaja najmocnejší muži sveta. Podľa informácií portálu TheSun ide práve o Trumpa, ktorému hrozí záhadná choroba, a rovnako i Putina, na ktorého sa má údajne chystať atentát. To, či sa ale slová nebohej jasnovidky tento rok skutočne naplnia, je otázne.

Zdroj: TheSun.co.uk | Foto: YouTube, Facebook