Správa, ktorá doslova šokovala celý svet. Keď sa v piatok 20. apríla dostala na verejnosť informácia o nečakanom a tragickom úmrtí svetovo známeho a populárneho hudobníka Tima Berglinga, známeho pod prezývkou Avicii, dotklo sa to tisícok ľudí.

Smútia za ním ľudia, ktorí ho v živote nevideli, no poznajú ho prostredníctvom jeho mimoriadne úspešných skladieb. Umelcova rodina je zdrvená a odmieta sa vyjadrovať. K udalosti však napísala zopár slov Timova bývalá priateľka Emily Goldberg, s ktorou tvoril pár dva roky. Emily na uctenie si jeho pamiatky zverejnila na sociálnej sieti fotografie z ich spoločne prežitého života, pričom k nim pripojila krásny a dojímavý odkaz.

“Poď, zlato, nevzdávaj sa. Vyber si ma a ja ti ukážem lásku. – To je text piesne, ktorú Tim napísal pre mňa. Priala by som si, keby som ich mohla prežiť. Počas dvoch rokov sme boli spolu, on bol môj najbližší dôverník a môj najlepší priateľ. Stále zhromažďujem svoje myšlienky a ďakujem vám za všetky vaše milé slová a texty. Prebuďte ma, keď to skončí, pretože nechcem, aby to bolo skutočné,” napísala Emily na Instagrame.

Fotografie, ktoré zverejnila Timova ex-priateľka Emily

Správa, ktorú si Tim písal s Emily

Zdroj/Foto: Instagram/Emily Goldberg