Martin Šmahel sa v jubilnejnej Farme X donedávna prezentoval ako nekonfliktný typ. Vyprovokoval ho až jeho kolega Juraj Solčanský, ktorý doňho okrem iného v podguráženom stave rypal, že je orientovaný na chlapov. O celej ich potyčke si môžete viac prečítať — TU —. V najnovšej časti však celebritný športovec opäť chytí nervy. 

V reality šou Farma sa pondelky doposiaľ niesli v znamení výberu farmára týždňa, včera sa ale na statku nič také neudialo. Hoci moderátorka Evelyn k súťažiacim dorazila, avšak s iným účelom – oznámiť im, že sa chudobní a bohatí zlučujú do jednej skupiny. A práve toto spojenie sa prejavilo aj na poklesnutí nálady Martina Šmahela.

Keďže sa spálňa zamkla, všetci farmári po novom pôsobia spolu v kuchyni, kde aj spia. Slovník necelebritnej časti je ale častokrát príliš vulgárny, a to sa známemu fitnessákovi vôbec nepáči. ,,Niekedy sa správate ako zvieratá. Musíte brať do úvahy, že sú tu ľudia, ktorí majú úroveň a nie sú zvyknutí na takýto slovník a správanie,” arogantne prehovoril k ostatným.

Martinovej poznámky sa, samozrejme, okamžite chytila Karin Dvořáková, ktorá sa ním nemieni len tak urážať. ,,Čo si o sebe myslí? Ja mám tiež vysokú úroveň, stretávam sa s kadejakými ľuďmi na úrovni. On nie je stotožnený s tým, že sme spolu, tam bol stredobodom, tu nebude,” vyjadrila sa nasrdená Banskobystričanka. Aký dopad budú mať slová 35-ročného svalnáča na atmosféru na statku, uvidíme už dnes večer, kedy farmári privítajú aj štyroch nových banditov.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: YouTube