Antónia Lišková žije dlhodobo v Taliansku, konkrétne v Ríme, pričom sa stala jednou s najobľúbenejších herečiek na tomto území. Práve preto sa niet čo čudovať, že si ju Taliani radi ,,privlastňujú“. Srdce blondínky však stále patrí Slovensku, kam sa veľmi rada vracia. V jednom z rozhovorov však priznala, prečo jej zahraničie tak učarovalo.

Pre tvorcov seriálu Milenky nebolo jednoduché zaujať taliansku herečku so slovenskými koreňmi. Sama priznala, že na ponuku kývla predovšetkým kvôli hereckému obsadeniu, keďže chcela hrať s kvalitnými umelcami, čo sa jej určite splnilo. No aj napriek pracovným povinnostiam sa neustále vracia do Talianska, kde má nielen ďalšie aktivity, ale aj možnosť rozvíjať svoje obľúbené hobby.

Seriálová lekárka Kristína totiž miluje reštaurovať starý nábytok. ,,Mám rada vintage, klasiku, vlastne všetko, čo sa týka starého a čo sa dá obnoviť,“ priznala v rozhovore pre tvnoviny.sk. Antónia býva v oblasti, kde nájdete obchody so starožitnosťami na každom kroku. Pri zanedbanom kúsku nábytku si vie okamžite predstaviť jeho nový vzhľad, a tak neváha a svoj nový objav už nakladá do auta.

Z Liškovej sa stal kutil, ktorému pracovné nástroje, ako kladivo, šmirgeľ, ba dokonca vŕtačka rozhodne nie sú cudzie. Považuje to za dokonalý recept, ako si vyčistiť hlavu. Neteší ju tak iba finálny výsledok, ale aj možnosť zrelaxovať. ,,Tým, že ruky nejako zamestnám, tak tá hlava si oddýchne a veľmi ma to baví,“ dodala na margo nevšedného hobby.

Zdroj: tvnoviny.sk  |  Foto: Facebook, Instagram