Nemocnica sa teší veľkej diváckej priazni a fanúšikovia si okamžite obľúbili nielen pútavý dej, ale aj jednotlivé postavy, bez ktorých si jojkársky projekt ani nevedia predstaviť. Avšak Anna Nováková alias doktorka Agáta Jánošová je v reálnom živote tehotná. V nakrúcaní seriálu tak už pokračovať nemôže.

Hoci by si sympatická hnedovláska mala užívať materskú dovolenku a naplno sa venovať 2-ročnej dcérke Ester, Anička je naozaj veľmi šikovná a popri dieťati stíha aj pracovať. Avšak už čoskoro si dá pred televíznymi kamerami prestávku — pôvabná kráska nosí pod srdcom druhé dieťatko.

anna novakova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nováková touto informáciou všetkých prekvapila a tvorcom seriálu poriadne zamotala hlavy. ,,Postava Agáty sa stala mimoriadne obľúbenou, tvorcovia preto dlho váhali, ako s touto postavou budú ďalej manévrovať. Výsledok možno divákov prekvapí, ale na to, ako sa Agáta zachová a čo sa jej stane, na to si budú musieť diváci počkať. Prezradiť môžeme iba to, že Agátin osud sa dotkne najmä Braňa,“ uviedla pre JOJku scenáristka Danica Hričová.

Foto/Zdroj: joj.sk, Instagram/annanovakova2, nemocnica_tvjoj