Valentín je konečne za nami! Napriek tomu, že najromantickejšiemu dňu v roku nadobro odzvonilo, sociálne siete stále zaplavujú zamilované príspevky celebrít, ako sú Jasmina Alagič, Mamba Dasha či iné. O svoj deň plný lásky sa najnovšie podelila i speváčka Dara Rolins, ktorú čakala tá najkrajšia valentínka!

Nie je žiadnym tajomstvom, že Dara Rolins má za sebou skutočne náročný rok. Teda, aspoň čo sa týka lásky. Po ukončení 7-ročného partnerstva s Patrikom „Rytmusom“ Vrbovským bola slovenská diva spájaná s mnohými mužmi, no napriek tomu sa dodnes nepriznala k žiadnemu vážnemu vzťahu.

Keďže Dara aktuálne nemá po svojom boku žiadneho stáleho partnera, deň sladkého Valentína strávila so známym ženáčom – neľakajte sa však, išlo len o pracovné stretnutie v rámci strihania pripravovaného videoklipu. „Môj obľúbený rejža, s ktorým vznikla vačšina mojich klipov. Včera, áno, na Valentína, sme kvôli vám strávili deň v strižni a vrátili sa ku klipu, ktorý sme točili tesne pred mojim odletom na Bali,“ poznamenala Rolins k záberom z  pracovného nasadenia po boku režiséra Adama Pavelku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Následne sa však hudobná ikona pochválila aj valentínskym prekvapením, ktoré neminulo ani jej „maličkosť“. Roztomilú drobnosť pripravila Dare samotná dcérka Lola, pričom jej venovala láskyplnú kresbu s venovaním. „Dostala som tú najkrajšiu Valentínku,“ tešila sa blondínka nad obrázkom, ktorý pre ňu znamenal zrejme viac než posteľ plná drahých ruží.

Dara Rolins

Foto: Instagram/Adam Pavelka, Dara Rolins, Facebook