Andy Kraus a Viki Ráková sú populárnym seriálovým párom Lázsló a Ildikó z nestárnucého sitcomu Susedia. Herci sa poriadne vžili do rolí, čo dokazuje aj Vikin komentár na Andyho fotku s blondínkou Dominikou Richterovou – Lázsló, veď ona žiarli!

Najslávnejší slovenský sitcom Susedia odštartoval svoju históriu v roku 2006. Hneď po prvej časti sa tešil obrovskej sledovanosti a získal si masy fanúšikov. Po vyše desaťročnej pauze sa minulého roku dočkal comebacku, čo potešilo mnohých divákov. 

andy kraus viki ráková

Jedným z hlavných párov sérií bol Lazsló a Ildikó – maďarská rodinka, ktorá so svojimi susedmi Zuzanou a Františkom zdieľala steny bytovky v Bratislave. Párik sa preslávil častými hádkami, ktoré sa vždy skončili udobrením. Bude to tak aj v tomto prípade?

andy kraus dominika richterová

Herec Andy Kraus, stvárňujúci Lázsla, si dovolil na svoj Instagram pridať fotku s kolegyňou Dominikou Richterovou, ktorá v seriáli takisto figuruje. Pojašená Ildikó, alebo Viki Ráková, na seba nenechala dlho čakať a prehovorila v žiarlivostnom opojení, ktoré pobavilo nie jedného sledovateľa: „No pekne Lacikám!!! Pekne!“ Andy nepokazil zábavu a prístupil na Vikinu hru, keď odvetil: „Však len teba ľúbim, szerelmem.“

andy kraus viki ráková

Zdroj|Foto: Instagram, Facbeook