Slovensko ju spoznalo v šou Najväčší víťaz, kde potila krv a bojovala o výhru 50 tisíc eur. A hoci si ju Andrea Vargová napokon domov neodniesla, vďaka televíznemu programu sa z nej stala doslova nová žena. A ako vyzerá tridsiatnička z Prešova dnes?

Na začiatku súťaže Najväčší víťaz vážila Andrea s jej 165 cm 102,5 kíl. Vďaka trénerke Soni Sedláčkovej a svojej vytrvalosti a chuti bojovať schudla sympatická vtedy ešte blondínka 40 kíl, vďaka čomu sa dostala až na druhé miesto. Pri záverečnom vážení tak ručička na váhe ukazovala 63,2 kilogramov.

Andrea Vargová
Andrea pri vstupe do súťaže s 102,5 kg

Návrat do reality nezvládla

V tom čase sa na Andrejku začali hrnúť komplimenty z každej strany, čo si ona sama náramne užívala, keďže sa netajila faktom, že sa dovtedy cítila pre mužov neatraktívna. Čo čert ale nechcel, po skončení súťaže jej motivácia upadla a kráska sa vrátila do starých koľají. „Začala som sa pomaličky vracať do starých koľají, vystrkovať rožky, nevedela som, čo so sebou.. Cvičenie, zdravá strava išli bokom, užívala som si komplimenty atď z 0 na ? v podstate, len som si neuvedomila, že to so sebou nesie aj dôsledky,“ úprimne napísala na svoj Instagram.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Andrea Vargová
Andrea pri záverečnom vážení so 63,2 kg

Zasiahol Jany Landl

To, že finalistka Najväčšieho víťaza viditeľne pribrala, si všimol aj Jany Land, tréner pôsobiaci v spomínanej šou, ktorého jej telo pobúrilo natoľko, že jej poslal správu. „Tak som dostala správu od @janylandl – parafrázujem – „spamätaj sa, začni na sebe makať, prečo si toto robíš “ v podstate také niečo som dostala,“ priznala zmenená brunetka Andrea, ktorá okrem slov pridala aj svoje aktuálne fotky.

Andrea Vargova
Andrea v súčasnosti

Opäť maká

Avšak ako ďalej uviedla, dnes opäť na sebe maká a snaží sa dostať do formy. „Takže teraz je to druhý týždeň, keď chodím každý deň cvičiť, rátam si kcl, s prepačením ser*m na párty a myslím na seba, ako dobre som sa cítila a ako dobre sa chcem cítiť a vyzerať
Je to fakt ťažké niekedy si zadeliť čas, ale treba si určiť priority a dúfam, že som na správnej ceste, vždy sa dá, keď sa chce, ale chce sa stále?,“ uzavrela Vargová, ktorej držíme palce, aby bola opäť so sebou spokojná.

Andrea Vargová
Andrea v súčasnosti

Zdroj: Instagram/andrea_vargovaa | Foto: Markíza.sk, Instagram/janylandl, andrea_vargovaa, YouTube