Slovenská modelka Andrea Verešová má už takmer 40 rokov, no jej postava stále pripomína dvadsiatničku. Na svoje telo je tak právom pyšná a nebojí sa ho ukázať ani verejnosti – týmto videom však zbúrala všetky hranice. Čo ju donútilo vyzliecť sa do Evinho rúcha?

 

Hanbatá matka

Pohľad na Andreine telo neprovokuje len závistlivé myšlienky žien a hriešne chúťky mužov – modelka sa stala terčom pohoršenia kvôli vyzývavým záberom na jej Instagrame. Doposiaľ najostrejší náklad dostala za TÚTO FOTO v bielych miniatúrnych bikinách. Plavovláska totiž bola obvinená z nerestného zvádzania mužov a hanbatého otŕčania svojho pozadia, čo je vzhľadom na jej rolu matky pre mnohých neprijateľné. Iní ju zas obhajujú odvolávajúc sa na jej povolanie modelky – udržiavanie svojej telesnej schránky v top kondícii a následná prezentácia je predsa súčasťou Andreinej práce. 

andrea verešová

Ako ju Boh stvoril

Andrea si z vášnivej kritiky evidentne nič nerobí a za svoje dráždivé fotky sa nehanbí. Ba čo viac – neprajníkom posiela odkaz, ktorý zrejme nerozdýchajú. Jej najnovší príspevok na Instagrame zobrazuje vyzlečenú Verešovú brodiacu sa v morských vlnách. O žiadnu vulgárnu erotiku však nejde – modelka síce nechala plavky na súši, no tvárou sa do kamery neotočila. Video je dielom Martina Machaja, ktorý si Andreu vybral ako múzu vo svojom umeleckom projekte.

andrea verešová

Komentár, ktorý zabolí…

Všetci sme boli pripravení na obohratú pesničku o tom, ako je toto správanie pre matku neprípustné. Na druhej strane sa v komentároch ozvala aj kopa fanúšikov, ktorý záber považovali za čisto umelecký počin a v ukazovaní tela Andreu posmelili. Jeden z príspevkov však nad všetkými vynikal – žiadna závisť, žiaden hnev, len úprimné slová od anonymnej ženy, ktorá modelke prehovára priamo do duše:

„Ste nepochybne krásna žena, máte dokonalú vizáž, postavu, myslím si, že aj v modelingovej oblasti ste dosiahli vrchol, taktiež sa môžete pochváliť vysokoškolským titulom právničky ,ovládate niekoľko jazykov, a v neposlednom rade ste matka 2 krásnych detí… To, čo ma na Vás zaujalo, bola Vaša nadačná činnosť v rámci detských domov, ale keď som zbadala túto foto, rozhodla som sa v momente dať Vám Unfollow. Prosím, nehnevajte sa na mňa, ale žena, čo tak veľa dokázala v živote ako Vy, takúto prezentáciu nepotrebuje, to patrí do súkromného albumu pre manžela… Aj nahota patrí k životu, nemusíte sa hanbiť schovávať svoje telo, ja to beriem, ale podľa mňa máte krásne fotky aj v spodnej bielizni, netreba ukazovať zadok.. Jeden unfollow Vám chýbať nebude a na mojom názore taktiež nezáleží, ale takéto počínanie patrí k znakom modernej doby, ukázať krásne telo áno, oblečenie, ukázať sa vo svetle, že na to máme… sem tam ste poukázala na citáty matky Terezy a sama ste ho dala, kde bolo „všimnite si, že stromy, kvety, príroda načúvajú tichu.. Ak by ste tomu tichu načúvala ?aj vy, toto by Vám už len pokora nedovolila uverejniť. Prajem Vám zo ?všetko dobré „. Súhlasíte s neznámou dámou?

Andreine VIDEO si pozriete >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram