Známa modelka a dvojnásobná mamička Andrea Verešová počas Vianoc prežíva krušné časy, a to aj spoločne s manželom Danielom Volopichom. Internetom sa totiž šíri po*no video, ktoré im obom môže uškodiť. Atraktívna kráska sa tak s prosbou o pomoc prihovorila nielen príslušným úradom, ale i fanúšikom.  

Technologické vymoženosti tohto storočia dokážu nielen napomáhať, ale aj poriadne zmiasť. Najnovšie neznámy páchateľ využil efekty k tomu, aby vytvoril erotické video s podobizňou známej modelky Andrey Verešovej a jej manžela Daniela Volopicha – tí sa rozhodli jednať.

,,S poľutovaním musím konštatovať, že sa objavilo fake video, ktoré má za cieľ poškodiť a zdiskreditovať mňa aj môjho manžela,“ začína svoj príspevok na sociálnych sieťach Miss Slovensko z roku 1999. ,,Rozhodli sme sa preto podať trestné oznámenie a zároveň požiadať verejnosť o pomoc v hľadaní autora a šíriteľov tejto nechutnej video montáže.“

Ak by ste dokázali dvojici pomôcť, čaká vás mastná odmena. ,,Za poskytnutie informácií, vedúcich k dopadnutiu páchateľa, ponúkame 50 000 eur,“ uviedla spolu s kontaktnými údajmi Andrea. Dúfame, že sa celá nepríjemná situácia vyšetrí čo najskôr.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial