Napriek mizerným hereckým výkonom, ktoré predviedla v trilógii ,,50 Shades“, ju milujú ženy i muži po celom svete. Kým však bola Dakota Johnson (28), alias Anastasia Steele, oficiálne nezadaná, dnes tvorí pár s jedným z najžiadanejších mužov hudobného sveta!

Je tomu len jeden rok, čo sa Chris Martin (40), spevák mimoriadne obľúbenej kapely Coldplay, rozviedol s oscarovou herečkou Gwyneth Paltrow a dnes už randí s ďalšou obľúbenou slečnou Hollywoodu. Po Jennifer Lawrence a Annabelle Wallis vhupol do vzťahu s Dakotou Johnson, hlavnou hviezdou najobľúbenejšej ženskej trilógie ,,50 Shades“.

Dvojica spolu bola prvýkrát oficiálne videná v Izraeli, kde sa počas spoločnej dovolenky zúčastnili koncertu Nicka Cavea. ,,Dakota a Chris spolu rozhodne chodia. Spoznali sa už celkom dobre a je im spolu veľmi príjemne. Chris posiela Dakote svoju hudbu a pýta sa jej, čo si o nej myslí. Nie je to rozhodne žiadny nezáväzný románik,“ uviedla pre Us Weekly kamarátka Dakoty Johnson. Nuž, tiež ste už teraz zvedavé, či sa spolu dvojica ukáže aj na valentínskej premiére 50 Shades Freed? :)

Foto: Twitter | Video: YouTube | Zdroj: US Weekly