Hoci má Nela Slováková český pôvod, medzi slovenskými celebritami je varená-pečená. Na sociálnych sieťach má bohatú základňu fanúšikov, s ktorými sa delí o veľkú časť svojho súkromného života. Tentokrát na Instagram zavesila krátke video, v ktorom cvičí s osobnou trénerkou. Fanúšikovia ju však začali kritizovať, čo Nela neustála a poriadne sa do nich pustila.

 

Žije zdravo

Nela Slováková patrí k celebritám, ktoré sa o svoje telo príkladne starajú a netají sa tým, že doň dosť a rada investuje. Bývala účastníčka reality show Hotel Paradise dodržiava zdravý životný štýl – veľa sa hýbe, zdravo sa stravuje či chodí do fitness centra. Výsledkom jej prísneho režimu je vyrysovaná postavička, ktorú jej chvália mnohí fanúšikovia.

Negatívne komentáre existujú tiež!

Pod fotkami krásnej Nely dominujú pozitívne komentáre, no nájdu sa aj také, ktoré jej veľmi nepolichotia. Blondínka na negatívne komentáre väčšinou neodpovedá a zachováva si odstup, no to, čo sa udialo pred niekoľkými dňami, nedokázala predýchať a pustila sa do niekoľkých fanúšikov! Príčinou búrlivej diskusie je krátke video, na ktorom Nela nacvičuje správnu techniku cviku s osobnou trénerkou. K videu pripísala status: ,,#pilujeme techniku“.

 

Niektorí fanúšikovia si však video vyložili po svojom a začali okolo cviku ,,mudrovať“ či poslali Nelinu osobnú trénerku do péčka.

Prvá skupina fanúšikov, ktorá napísala negatívny komentár.
Prvá skupina fanúšikov, ktorá napísala negatívny komentár.
Druhý fanúšik, ktorý napísal negatívny komentár.
Druhý fanúšik, ktorý napísal negatívny komentár.

Poriadne sa do nich obula

Nelu kritika nenechala chladnou. ,,Keby ste si vy, vypatlanci, všimli v popisku, kde píšem, že „PILUJEME TECHNIKU“, možno by vám mohlo dôjsť, že NIE, nerobím to správne = pilujeme techniku. Ale chápem, že zabednenci ako vy ani nečítate a hneď radšej odporne komentujete fotky. Ako ja týchto ľudí nenávidím,“ adresovala ostré slová prvej skupine fanúšikov. Blondínka si podala aj druhého fanúšika, ktorý sa navážal do jej osobnej trénerky: ,,Veľmi pekné vyjadrovanie mladej dámy. Avšak, keď už tu vyskakuješ ??? nedalo mi to a pozrela som sa na tvoje fotky… A hneď som sa upokojila. Dáma s kilami naviac ma bude poučovať o tom, do akých miest má ísť moja trénerka?!“ Nela na záver dodala: ,,Zapamätaj si jej meno, pretože o nej ešte dosť budeš počuť.“

Dlho sme nevideli u Nely podobnú reakciu. Stálo jej však za to, aby reagovala na komentáre fanúšikov takouto spŕškou emócií? Urobte si názor samé.

Nela sa na Instagrame poriadne rozohnila.
Nela sa na Instagrame poriadne rozohnila.

Foto: Instagram