Žijeme v 21. storočí, nie sto rokov za opicami, preto by sa dalo očakávať , že diskriminácia nemá vo svete takú silu ako kedysi. Odsudzovať človeka za jeho odlišnosť vždy bolo a bude kruté. Andrés a Max sú sympatickí mladí muži, ktorí sa veľmi milujú a svoju lásku sa neboja ukazovať pred celým svetom. Nie každý to však dokáže „stráviť“, o to viac, že Andrés nie je jemný kvetinár, ale drsný vojak!

Americký vojak Andrés Camilo a model Max Emerson tvoria pár už vyše roka. Ešte v júni pridal Max na YouTube video, v ktorom svetu zdeľuje, ako sa s priateľom spoznal a Andrés sa verejne priznáva, že je homose*uál slúžiaci v armáde.

Americký vojak homosexuál.

Pred niekoľkými rokmi by armáda vzťah dvoch mužov vôbec netolerovala, takže tu môžeme vidieť aspoň aký-taký posun vpred. Odvážny párik sa však postaral o ďalšiu senzáciu – nedávno si spolu „ruka v ruke“ vyrazili na vojenský ples! Zverejnená fotka zo slávnosti na ich instagramových profiloch vyvolala vášnivé diskusie. Veľa ľudí sa z nich teší a praje im, no našli sa aj takí, ktorí im „dopriali“ mnoho štipľavých nadávok a urážok.

Vojak s priateľom na plese. Vojak s priateľom na plese.

 

Ako vyšli chlapci s pravdou von

 

 

 

Vojak so svojím priateľom.

Vojak s priateľom.

Super chlapci, odvážnym šťastie praje, nech vám tá láska vydrží naveky!

Zdroj/Foto: Instagram