Mužov, ktorí sa neboja prejaviť lásku svojej partnerke na verejnosti, máme rady, no to, čo predviedol obľúbený seriálový herec na udeľovaní cien Asociácie hollywoodskych hercov, priam vyráža dych! Svojho prvého potomka sa očividne už nemôže dočkať, čo prítomným fotografom aj hneď dokázal!

Šarmantného herca, speváka a hudobníka Johna Stamosa, ktorý sa stane po prvýkrát otcom až po svojej päťdesiatke, preslávil ešte v 90-tych rokoch legendárny sitcom Plný dom (v originále Full House). Práve ten mu priniesol celosvetovú popularitu najmä u nežnejšieho pohlavia, ktorá sa neskôr ešte znásobila vďaka jeho účinkovaniu v nemenej úspešnom seriáli Pohotovosť. Verné televízne diváčky ho môžu taktiež poznať aj z druhej série televízneho hudobného seriálu Glee, kde si strihol úlohu doktora Howella.

Na slávnostnom ceremoniáli sa všestranný umelec, ktorému vek len pridáva na príťažlivosti, objavil v spoločnosti svojej o 23 rokov mladšej tehotnej snúbenice – tej sa bruško začína už pomaly zaguľacovať, a tak bolo na červenom koberci priam neprehliadnuteľné. Práve ono prilákalo statívy fotografov oveľa viac ako ocenení herci, a tak im hollywoodsky sympaťák ochotne zapózoval – pokľakol pred svoju krásnu partnerku a pobozkal jej rastúce bruško, v ktorom pomaly rastie plod ich spoločnej lásky.

John Stamos

John Stamos sa stane po prvýkrát otcomJohn Stamos na červenom koberci pobozkal tehotenské bruško svojej partnerky

John Stamos sitcom Plný dom Full House
Herec na začiatku svojej kariéry v sitcome Plný dom

Foto: Instagram