Pred pár dňami sa na internetovom kanáli objavilo veľmi zaujímavé video, ktoré si už stihlo pozrieť viac než 140 tisíc ľudí z rôznych kútov sveta. Zo všetkých najviac však boli zrejme potešení práve slovenskí poslucháči, nakoľko ide o cover verziu známej romantickej balady od speváčky Simy Hégerovej. 

V úvode nahrávky sa objaví sympatická Američanka Jana Kotysan, ktorá divákov pripraví na to, že sa rozhodla prespievať krásnu slovenskú skladbu, pričom si ju bude sama doprevádzať hrou na klavíri. Už úvodné tóny tak naznačujú, že usmiata dievčina v sebe skrýva veľký talent a túžbu stvoriť niečo výnimočné.

Jana Kotysan

Americká hudobníčka sa tak pustila do originálnej verzie piesne Spolu od našej obľúbenej dredatej speváčky Simy. Hoci sa do textu treba spočiatku poriadne započúvať, aby ste zachytili slovenčinu, počas spievania sa Jana stále zdokonaľuje a jej prednes napokon nadobudne skutočne jedinečnú a krásnu podobu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

SIMA

Za toto milé gesto si mladá Jana vyslúžila mnohé pochvalné komentáre od ľudí, ktorým sa páči jej snaha prespievať známy hit aj v inom jazyku, než je angličtina. Podľa všetkého sa ale zdá, že má krehká plavovláska slovenské alebo české korene, nakoľko sa v komentároch pod videom vyjadruje multijazyčne.

Americko-slovenská cover verzia piesne SPOLU

Sima – Spolu

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/Simonahegerova