Oblečenie z klasických obchodov by sme v skrini Alex Wortex zrejme nenašli – aspoň teda v úseku vyhradenom pre spoločenské podujatia. Na nich dokáže kontroverzná slečna vždy upúťať pozornosť, najnovšie sa jej to podarilo v kine.

Extravagancia a chlpaté pazuchy patria k Alex Wortex už roky. O neprehliadnuteľnej slečne, ktorá v roku 2019 nemala problém zavítať na Bratislavské módne dni nahá s mŕtvou chobotnicou v rozkroku, však bolo dlhšie obdobie ticho.

Pandémia stopla všetky akcie, a tak ani Alex nemala kde ľudí strašiť svojimi outfitmi. Na slávnostnej premiére českého filmu Pánsky klub ale všetko zameškané dobehla. Do bratislavského nákupného centra, kde nechýbali ani tvorcovia novinky, tridsaťročná modelka zobrala prítomným dych tým, že vlastne prišla opäť takmer v Evinom rúchu.

Leopardie nohavičky Alex doplnila akýmisi sieťkovanými pančuchami a pri vrchnej polovici tela si s oblečením nerobila že vôbec žiadne starosti – len si pre istotu prekryla bradavky. Ďalšie doplnky už ani nestoja za komentár, to musíte skrátka vidieť!

Alex Wortex na premiére filmu Pánsky klub si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/alexwortex69new, YouTube