Jasmina Alagič Vrbovská spolu s jej dvorným priateľom a módnym návrhárom Milanom Švingalom predstavila len pred pár dňami novú kolekciu oblečenia pre tehotné. Netrvalo dlho a do predaja sa spustili prvé z ich luxusných kúskov!

„Možno prinesiem niečo tehotným ženám, čo mám pocit, že tu trolilinku chýba,“ zneli Jasminine slová pár týždňov predtým, než prišla na trh s vlastnou tehotenskou kolekciou v spolupráci s módnou značkou Factory WTF?!.

Netrvalo dlho a slová úspešnej moderátorky sa oficiálne potvrdili počas veľkolepej prehliadky, kedy v bratislavskej reštaurácii v sprievode svojho manžela Patrika „Rytmusa“ Vrbovského, manažérky Gabriely Drobovej, spoluzakladateľa Milana Švingála či mnoho ďalších známych tvárí predstavila prvé modely.

Krátko po spomínanej udalosti uzreli svetlo sveta i profesionálne snímky, kde Alagič informuje ľudí o spustení predaja prostredníctvom sociálnej siete. Mnohých však zarazil fakt, že sa pri ani jednom kúsku neuvádza jeho cena, a tak sme sa rozhodli pre vás zistiť viac.

Cena jednotlivých kúskov kolekcie Jami

Ako sa dalo očakávať, za pohodlie a značku si treba trošku priplatiť – rozhodne teda nečakajte komplety v hodnote pár eur. Podľa našich informácií sa má cena overalov pohybovať v rozmedzí od 150 do 240 eur, zatiaľ čo tričká by ste si zakúpili za 40eur/kus. V ponuke sú i trendy nohavice, tie sú dostupné v cene od 120 do 200 eur, záleží na tom, či si ich zakúpite ako komplet alebo jednotlivé kúsky.

Samotný overal približne 150 eur
Overal s kabátikom v hodnote 240 eur

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Tričká v cene 40eur, nohavice za 120eur

Foto: Instagram/Jami_tehotenska_kolekcia, Jasmina_Alagic