V rámci markizáckej hudobnej hitparády Chartshow sme už neraz boli svedkami prekvapivých vyjadrení. Majsterka slova Adela Vinczeová totiž svojich hostí dokáže niekedy parádne vyspovedať, z čoho občas vzniknú i bizarné situácie. V najnovšej epizóde sa objaví aj Jasmina Alagič, ktorej sa počas natáčania podarilo vyzradiť tajomstvo z detstva.

Pôvabná Rytmusova snúbenica prežíva mimoriadne úspešné obdobie. Kým v súkromí sa momentálne teší na blížiaci sa príchod prvého dieťatka, v pracovnej oblasti núdzu o lukratívne ponuky taktiež nemá. Tvár temperamentnej Balkánky tak môžeme na televíznych obrazovkách sledovať pomerne často.

chartshow

Témou najnovšej Chart show budú „Najväčšie hudobné hviezdy deväťdesiatych rokov“ – v rámci diskusie sa Adela účinkujúcich opýta, za akých okolností by išli na koncert DJ Boba. Táto otázka rozvíri búrlivú debatu, v závere ktorej na povrch vypláva nečakané priznanie.

Alagič sa nechtiac prekecla

Po ráznom vyhlásení Jasminy o tom, že ona sa v detstve tanečnej zábave vyhýbala, si do nej moderátorka trochu rýpla. „A čo si na diskotéke sedela v rohu, že to je trápne?“ zavtipkovala Vinczeová. „Nie, ja som sedela pri mastených oškvarkových chleboch,“ prezradila budúca mamička, no vzápätí sa na okamih zarazila.

„Akurát len dúfam, že to teraz nepozerá môj otec, moslim,“ zahlásila pohotovo na margo toho, že moslimovia majú konzumáciu bravčového mäsa i bravčových produktov prísne zakázanú. „Otec, ja som pri nich iba sedela,“ pokúsila sa Alagič ešte na poslednú chvíľu vzniknuté faux-pas zachrániť, čím všetkých okolo seba nesmierne pobavila.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

chart show

Priznanie Jasminy Alagič v Chart show

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, Jasmina_alagic