Očarujúca moderátorka Jasmina Alagič si užíva naozaj ukážkové tehotenstvo. Hoci sa kráska už pár mesiacov nachádza v radostnom očakávaní prvého potomka, sama priznáva, že žiadne nevoľnosti ani obmedzenia nepociťuje. Tento týždeň si dokonca spestrila zábavou, na akú by sa odhodlala len máloktorá tehuľka.

O tom, že Rytmusova snúbenica patrí medzi šťastné ženy, niet pochýb. V rovnakom období, kedy sa jej úspešná kariéra priam raketovou rýchlosťou naplno rozbehla, našla tiež osudovú lásku. Pôvabná Balkánka tak momentálne prežíva asi najkrajšie obdobie života, za čo neraz verejne vyjadrila obrovskú vďaku.

jasmina alagic

Hoci je slávna brunetka v prvých mesiacoch gravidity, stále jej nerobí problém dopriať si veci, akých sa mnohé tehotné ženy radšej stránia. Jasmina si bez váhania užíva cestovanie do exotických krajín, kúpanie v mori či zábavu na večerných akciách. Najnovšie sa po boku markizáckeho kolegu Martina Nikodýma zúčastnila Reprezentačného plesu v Košiciach, kde úžasnou živelnou energiou všetkým dokonale vytrela zrak.

Ak by ste čakali, že vždy pozitívne naladená moderátorka bude počas radostného očakávania sedieť v kúte a oddychovať, boli by ste na veľkom omyle. Budúca mamička má totiž ešte stále dostatok energie na rozdávanie a dokáže sa výborne odviazať. Dôkazom sú aj exkluzívne zábery z plesu zverejnené obidvomi hlavnými aktérmi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

alagic nikodym
Na záberoch môžeme sledovať podarené tanečné kreácie známej moderátorskej dvojice, pričom sa krásna tehuľka vôbec netajila tým, že sa na akciu rozhodne neprišla šetriť. „Už im to tu musel prísť niekto ukázať,“ zavtipkovala Alagič priamo do kamery na margo toho, že sa obaja tanečníci usilovali rozprúdiť poriadnu zábavu.

Napriek tomu, že prvé mesiace tehotenstva sú pre mnohé ženy obrovskou psychickou i fyzickou záťažou, temperamentná Balkánka je živým dôkazom toho, že i toto obdobie sa dá spestriť a naplno prežívať. Populárnemu moderátorovi sa tak stala skvelou tanečnou partnerkou.

Exkluzívne video z plesu

 

Zdroj: Instagram/martinnikodym | Foto: Instagram/jasmina_alagic, streamable.com