Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, prečo vám vaši rodičia vybrali práve také meno, aké máte? Určite ste s ním aspoň raz počas svojho života neboli spokojné. No vedeli ste o tom, že vaše meno dokáže veľa prezradiť aj o vašej osobnosti? 

Ak sa chcete dozvedieť o sebe niečo nové, čo ste možno nevedeli, stačí vám na to začiatočné písmeno vášho mena.

A – Nie ste romantická, ale skôr praktická. Vždy však dosiahnete to, čo si zaumienite. Trpezlivosť nie je vašou silnou stránkou. Ste atraktívna, zdvorilá a otvorená. Vždy potrebujete cítiť podporu svojho partnera. Nezvyknete vytvárať problémy, no v niektorých prípadoch dokážete byť veľmi sebecká.

B – Ste romantička celým svojím srdcom. So svojím partnerom si radi vymieňate darčeky, ktoré sú dôkazom pravej lásky. Viete ako milovať, konať aj hovoriť. Ste veľmi trpezlivá a vždy dosiahnete svoje vytýčené ciele. Dokážete dobre ovládať svoje emócie a máte rada dobrodružstvo.

C – Ste veľmi spoločenská a citlivá osoba. Potrebujete, aby vás váš partner nielen miloval, ale aj obdivoval. Ste trpezlivá a vždy dosiahnete to, čo chcete vďaka tomu, že dobre ovládate svoje pocity.

D – Reagujete veľmi rýchlo a vždy sa staráte o druhých a riešite ich problémy. Ste milá, náladová, úprimná a záleží vám na vašom vzťahu. Niekedy sa však vaša láska zmení na žiarlivosť a potrebu všetko vlastniť. Ak sa do niekoho zamilujete, len ťažko sa tejto osoby dokážete vzdať.

E – Svoj vzťah tvoríte so svojím dobrým priateľom alebo kolegom a vyžadujete od neho, aby bol dobrým poslucháčom. Ste však veľmi verná. Mate rada dobrodružstvo, preto sú akcie a rôzne výzvy pre vás veľmi dôležité. Pred spánkom si rada zvyknete čítať dobrú knihu.

F – Ste citlivá, veľkorysá a romantická. Viete, ako si vybrať svojho budúceho partnera a ak niekomu vyznáte lásku, myslíte to smrteľne vážne. Ste dobrý človek, ale ak vás niekto zraní, meníte sa na fúriu a nemáte problém sa komukoľvek pomstiť.

G – Je veľmi ťažké urobiť vám radosť. Od každého a aj od seba vyžadujete dokonalosť. Ste citlivá, veľmi aktívna a nikdy nepociťujete únavu. Povinnosti sú pre vás veľmi dôležité, preto je náročné byť vám nablízku.

H – Potrebujete spoločnosť, ktorá do vášho života prinesie šťastie, radosť a čokoľvek, čo hľadáte. Vo vzťahoch ste veľmi opatrná. Ste veľmi trpezlivá a ambiciózna a vydrží vám to až dovtedy, kým nedosiahnete to, čo naozaj chcete. Ostatní sa na vás spoliehajú vďaka vašim vedomostiam.

I – Potrebujete milovať a byť milovaná. Od svojho partnera očakávate a potrebujete ocenenie. Ste veľmi emotívna, no taktiež sa rada vzdelávate. Hľadáte partnera, ktorý vás dokáže emocionálne, ale aj finančne uspokojiť. Veľmi rýchlo sa začnete nudiť, preto potrebujete neustále zmenu. Vo svojom živote ste veľmi materialistická.

J – Nikto vás nemôže zastaviť pred tým, aby ste boli milá k ostatným ľuďom. Do finančných výziev sa vrháte bez hlbšieho rozmyslenia. Na druhej strane ste však plná romantiky. Ste výborným človekom, no chýba vám viera v lásku.

Pokračovanie nájdete na druhej strane.