Známy ex-farmár, ktorý sa do povedomia verejnosti dostal účinkovaním v jubilejnej sérii televíznej reality šou, skončil v nemocnici po tom, čo ho trápili zdravotné problémy. Tie zábery sú však len pre silné žalúdky…

Michal Gajdošech sa na Farme prebojoval až do zlatého finálového týždňa. Mladík z Prahy sa najnovšie rozhodol prehovoriť pred tisícami fanúšikov o nepríjemných zdravotných ťažkostiach, kvôli ktorým skončil na pohotovosti hneď niekoľkokrát počas jedného týždňa.

Hoci si sympatický model spočiatku myslel, že ide len o príznaky alergie, opak bol pravdou. Začervenanie jeho končatín totiž vyústilo až do neznesiteľného pálenia, s čím mu nedokázali pomôcť ani samotní lekári. Napokon musel odložiť aj dlhoplánovanú operáciu.

,,Teraz je to inak šiesty deň, som celý vyhádzaný stále, bolo to fakt veľmi nepríjemné a strašne to pálilo,“ otvorene prehovoril Michal o víruse postretujúcom najmä deti. Toto ochorenie, ktoré sa označuje Ruka, noha, ústa,sa nazýva aj problémom špinavých rúk, keďže sa daná infekcia prenáša práve prostredníctvom kontaktu s infikovaným predmetom.

Takto vyzerali Michalove ruky a nohy počas tretieho dňa liečby

Pre viac správ SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: Streamable.com | Foto: Instagram/Michal Gajdošech, YouTube, Pixabay.com, Facebook/Farma