Extravagantná rodina Bučkovcov sa zviditeľnila vďaka niekoľkým projektom televízie JOJ, kde sa členovia veselej fámilie stali za posledné roky stelesnením humorného a kontroverzného spôsobu života na farmársky štýl. Práve v týchto chvíľach však večne vysmiate osoby prežívajú hotové peklo! 

Televízia Markíza len pred malou chvíľou priniesla šokujúcu informáciu o tom, že v malebnej obci Sihla dnes došlo k rozsiahlemu požiaru. Už od skorých ranných hodín sa tak na mieste zhromaždili hasiči i dobrovoľníci z okolia Brezna, ktorí sa zo všetkých síl pokúšajú zachrániť majetok známej „reality“ rodinke. Veselá Anka či manžel Janko a ich svojskí synovia údajne zo založenia ohňa obvinili suseda – ten však tieto názory rázne odmieta.

Buckovci

Na farmárskom statku sa vraj chytilo horieť seno, pričom plamene už mali zasiahnuť dve veľké budovy. V priebehu hodín dokona došlo k úmrtiu niekoľkých hospodárskych zvierat a jedna osoba je intoxikovaná. Predbežná škoda spôsobená požiarom bola majiteľom vykalkulovaná približne na sumu 30 tisíc eur.

Operačné stredisko Hasičského a záchranného zboru v Banskej Bystrici udáva, že o uhasenie požiaru sa pokúša až 7 kusov hasičskej techniky so 16-timi príslušníkmi zboru. Na miesto sa dostavili aj dobrovoľníci – všetci sa usilovne snažia zamedziť ešte väčšej katastrofe, ktorá by mohla populárnu rodinu Bučkovcov na sklonku roka poriadne zasiahnuť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Buckovci

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Facebook/Buckovci, Instagram/Buckovci