Aktuálne slovenské médiá prevalcovala horúca informácia o svadbe našej populárnej herečky, ktorá bola okrem iného i súčasťou markizáckeho trháku Búrlivé víno. Do zväzku manželského tak pred koncom roku 2018 vstúpila škandálmi opradená Petra Vajdová!

Ako sa hovorí, po každej búrke vyjde slnko. V prípade Petry Vajdovej to platí asi stonásobne. Po ťažkom období, ktoré jej spôsobila jazda autom pod vyplyvom alkoholu, si tak vytrpela svoje. Avšak na protialkoholickej liečebni v Česku spoznala herečka novú lásku.

Petra Vajdova

Vzťah Petry a Martina nabral turbulentný spád. Dvojica údajne čakala už len na to, kedy sa Martin rozvedie so svojou manželkou Renátou. Podľa najnovších informácií sa ale zdá, že k tomuto kroku prišlo, pričom Vajdovej vyvolený si dlho slobodu neužil a hneď vhúpol do nového chomúta. Nový Čas totiž priniesol horúcu správu o tom, že by už mal byť zosobášený práve so slovenskou kráskou.

Svoje áno si mali holúbkovia povedať ešte v polke decembra minulého roku za prítomnosti približne 30-tich hostí. „Vzali sa v polovici decembra a všetko bolo prísne strážené. Svadba sa konala neďaleko Bratislavy a dohodovali ju jej otec a sestra,“ prezradil zdroj z ich okolia.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dôvodom, prečo sa Peťa a Martin rozhodli pre sobáš tak rýchlo, má byť údajne herečkine tehotenstvo, o ktorom doposiaľ vedeli len jej najbližší. „Petra je tehotná. Na svoje spoločné bábätko sa veľmi tešia,“ uviedol anonymný zdroj z okolia novomanželov, ktorým v mene redakcie k obom životným udalostiam blahoželáme.

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/peterzakovic, tvmarkizaofficial, Facebook/Búrlivé víno