Fanúšikov Emmy Drobnej čakal poriadny šok. Usmievavá a vždy pozitívne naladená hviezda zo Superstar sa totiž k svojim priaznivcom prihovorila so zármutkom v hlase tesne po tom, čo sa stala svedkom nehody s hrozným koncom. 

Emma si vychutnávala mráz a pohľad na postupne utíchajúce mesto, keď sa to zrazu stalo. Speváčka videla na vlastné oči nehodu, kedy neznáma osoba zrazila človeka na priechode pre chodcov. Podľa Drobnej slov mal niesť vinu práve vodič auta, keďže mala pre obeť nehody svietiť na semafore zelená.

To, čo sa ale stalo potom, hudobníčka nečakala ani v najhoršom sne. Muž, do ktorého nabúralo auto, mal mať zranenú kosť na nohe a ležať v bolestiach. Napriek tomu sa mal údajný vinník nehody zobrať a z miesta činu ujsť bez náznaku lútosti či pomoci.

Prítomní ľudia si podľa Emminej výpovede mali v rýchlosti zaznačiť ŠPZ neznámej osoby, a tak by mal mať celý prípad ďalšiu dohru. Na hlase víťazky Superstar však bolo cítiť znateľný šok a pobúrenie. Celú jej výpoveď nájdete na videu nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Hitky.sk | Video: Streamable.com | Foto: Instagram/Emma Drobná