Jasmina Alagič patrí medzi najpopulárnejšie slovenské influencerky. Okrem toho, že je vo virtuálnom svete náramne obľúbenou, s ľahkosťou zvláda výchovu synčeka Sanela, podnikanie a dokonca aj moderovanie. Ako to všetko s nadhľadom stíha? 

Energická Balkánka komunikuje s fanúšikmi s veľkou radosťou. Bez problémov ich necháva nahliadnuť aj do svojho súkromia a okrem tváričky milovaného potomka nič neskrýva. Tentoraz Jasmina Alagič zodpovedala otázku, ako sa jej darí kombinovať kariéru, syna a domácnosť.

,,Ja som v týchto veciach absolútne otvorená, preto aj teraz s totálnou vďakou za možnosti a šťastím na ľudí vôkol nás odpoviem, že mám výpomoc,“ priznáva úspešná kráska, ktorá inšpiruje tisíce obdivovateliek.

,,Čo sa domácnosti týka, máme pani gazdinú, takže ja vlastne poriadok iba udržiavam,“ uviedla bez okolkov Jasmina. ,,Čo sa malého týka, má úžasnú škôlku a dokonalé milujúce 3 babičky,“ pokračuje prominentná mamička, ktorá nevynechala ani jej dobrú priateľku Dominiku Ngo Ducovú. Tú označuje za druhú Sanelkovu mamu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Čo sa práce týka, mám moju úžasnú Gabrielu Drobovú, ktorá je mojím mentorom, učiteľom, diárom a skrátka všetkým, čo v práci potrebujem, aby to išlo absolútne ľahko,“ píše na Instagrame Jasmina, ktorá s pokorou dodáva, že je v živote šťastná práve vďaka dobrým ľuďom vo svojom blízkom okolí.

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagiic