Neprehliadnuteľná Silvia Kucherenko vystupuje pred médiami ako sebavedomá žena, ktorá veľmi dobre vie, aké má kvality. Jej postavička priťahujúca pohľady nejedného muža sa jej rozhodne uprieť nedá. A aké je blondínkine tajomstvo štíhlych kriviek? To prezradila počas prebiehajúcich Bratislavských módnych dní. 

Ako si udržať krásnu líniu? Modelka poradila ženám prekvapivo jednoduchú fintu! Podľa nej je najdôležitejšie úplne sa zrieknuť večerného prejedania sa a pred spaním už radšej ani nechodiť okolo chladničky.  „Večer sa len neprejedať. Čiže kladka na chladničku a ženy, budete takéto,“ Silvia odpovedala jasne na otázku, akým spôsobom sa stará o svoj vzhľad.

silvia kucherenko v šatách

Okrem toho známa modelka odhalila aj niečo, na čom je doslova závislá. Atraktívna plavovláska si nedokáže predstaviť svoj deň bez sladkej dobroty. Najviac miluje čokoládu a detské tvarohové jogurty, ktoré si dopraje aj niekoľkokrát denne. Tak dámy, ako vidíte, podľa odborníčky na krásnu figúru nemusíte svoje chute vôbec obmedzovať. Stačí nasledovať jej radu o večernej diéte a dosiahnete postavu snov.

silvia kucherenko telo

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram