Ženy niekedy až príliš rozmýšľajú, ako by ulovili toho pravého. Často však zabúdajú na to, že aj niečo tak obyčajné a prirodzené ako chôdza, dokáže na chlapov účinkovať priam magneticky. Zapamätajte si, že práve tým, ako chodíte, vyjadrujete nielen svoje sebavedomie, ale pracujete tak s rečou tela a do okolia vysielate jasné signály!

Kľúčom k tomu, ako sa naučiť sebavedome a očarujúco kráčať je vyhnúť sa týmto chybám:

  1. Príliš rýchla chôdza a absolútna nevšímavosť vecí okolo seba
  2. Kráčanie s hlavou dole a pohľadom do zeme
  3. SMS-kovanie počas chôdze
  4. Zhrbený chrbát a veľká gestikulácia s rukami

Dôležitým pravidlom je držať hlavu paralelne so zemou a všímať si okoloidúcich, budovy, autá a ostatné veci. V opačnom prípade vyzeráte submisívne a nezaujímavo, čo je pre mužov neatraktívne. Ak chcete vyzerať ešte príťažlivejšie, určite zvoľte vysoké podpätky. V nich je chôdza síce nepohodlná, ale pôsobíte sexy a vaše krivky sa hýbu samé. Okrem nich sa rozhýbe aj pozadie, pripoja sa aj ramená, hrudník, stehná a lýtka, ktoré sú v lodičkách neodolateľné.

Nemáte sa kam ponáhľať!

Dnes je to nemožné – ponáhľame sa totiž všade. Meškáme do práce, na rande, na kozmetiku či manikúru. Kráčajte pomaly! P-O-M-A-L-Y.  Veď aj keď prichádza kráľovná, ide v jednej ruke s gráciou, šarmom a najmä- pomaly. Mužom sa to viac páči, vedia tak preskúmať každý váš kúsok. Pri miernejšom tempe si možno aj vy všimnete nejakého gavaliera. Nič teda nie je na škodu veci 🙂