Bola zlá, povýšenecká, sebecká, chamtivá a išla po peniazoch. Napriek negatívnemu charakteru hlavnej postavy Rubi Pérez si mexická telenovela, od ktorej natáčania ubehlo už neuveriteľných 13. rokov, získala milióny fanúšikov a herečke Bárbare Mori zabezpečila celosvetovú slávu. Ako veľmi sa za ten čas zmenila seriálová Rubi?

Ak si spomínate na záver obľúbenej telenovely, určite viete, že pre hlavnú hrdinku Rubi neskončil práve najlepšie – jej životná láska si vzala sokyňu Maribel a Rubi navyše spadla z veľkej výšky, kvôli čomu mala zjazvenú tvár a museli jej amputovať časť nohy. Bol osud Bárbari Mori v reálnom živote lepší alebo dopadla podobne ako chamtivá Rubi, ktorú hrala v mexickom seriáli?

Rubi v povestných červených šatách, v akých si ju pamätáme

Dnes vyzerá krásna herečka lepšie ako kedykoľvek predtým. Z tmavých vlasov prešla na svetlejšiu blond, vďaka čomu výrazne omladla a aj vo veku tridsaťdeväť rokov je to stále kočka! Bárbare sa darí i v súkromnom živote. Po niekoľkých nevydarených vzťahoch našla šťastie v náručí svojho aktuálneho partnera Sergia Mayera Morima, za ktorého sa vydala v roku 2016. Herečka má jedného syna Sergia (19), no aj keď to znie priam neuveriteľne, je už aj babičkou malej Mili. Bárbara sa okrem rodiny venuje aj točeniu ďalších filmov, je aktívnou podporovateľkou charity proti rakovine a má vlastnú kolekciu spodnej bielizne.

Milostný trojuholník
S aktuálnym partnerom Sergiom Mayerom Morim
Blond Bárbare veľmi pristane
Seriálová Rubi je aj po 13. rokoch od skončenia seriálu krásna!

Foto: Instagram, Facebook, Youtube, sunogaane.com