INZERCIA | Sú pred vami investície spojené s vybavením vášho dieťaťa na letný tábor či tuzemskú dovolenku? Vďaka Zlacnene.sk môžete znížiť účet za potraviny, športové vybavenie, drogériu aj lieky bez predpisu až o 80 %!

Pláštenka, uteráky, batoh, svietidlo a mnoho ďalšieho, účet za nákup vybavenia na letný tábor môže ľahko prekročiť hranicu 100 eur. Ak k tomu pridáme nové oblečenie do prírody, športové potreby či spacák so stanom, naskakujú ďalšie stovky a stovky eur. Tu prichádza na rad dilema, či nákupy „oklamať“ alebo si na ne požičať. Zlacnene.sk toto vyrieši za vás tak, že vám ponúka prehľad tovaru v akčných ponukách so zľavami až 80%, tj. nemusíte robiť kompromisy v kvalite či úplnosti vybavenia, a zároveň sa ľahko vojdete do rozpočtu.

Podobne je to v prípade trvanlivých potravín, ktoré si so sebou veziete na dovolenku. Aj tieto produkty možno kúpiť so zľavou až 80 %! A ak plánujete dovolenku v Českej republike, príde vám vhod web Akcniceny.cz, sesterský web Zlacnene.sk, kde takisto nájdete tovar s výrazne nižšími cenami. Nemusíte tak voziť potraviny so sebou, jednoducho si ich kúpite až v Českej republike! Podobne je to aj na tuzemských dovolenkách. Prečo so sebou voziť konzervy s jedlom z Bratislavy do Liptovského Mikuláša, keď v mieste vašej dovolenky môžete tento tovar tiež kúpiť veľmi výhodne?

Vzhľadom na to, že portál Zlacnene.sk sleduje akciové ponuky desiatok predajcov po celom Slovensku a každý deň tu nájdete v zľave stovky aj tisíce produktov, vždy tu nájdete nejaký tovar z vášho nákupného zoznamu. Nakupovať výhodne môžete ako v supermarketoch a hypermarketoch typu Kaufland (viď. aktuálny leták Kaufland), Tesco, BILLA, tak u špecializovaných predajcov, ako sú Intersport, Sportisimo, DM drogerie mark.

Prehľad zliav na Zlacnene.sk je aktualizovaný každý všedný deň, tj. o jednotlivých akčných ponukách sa dozviete včas, čo zvyšuje vašu šancu na kúpu tohto tovaru skôr, než ho vykúpia ostatní zákazníci! Jednotlivé akčné ponuky sú vám na Zlacnene.sk k dispozícii v podobe náhľadu na letáky v elektronickej verzii, tak v podobe výpisu tovaru triedeného do tematických kategórií. Pár kliknutiami si teda overíte, či je možné práve kúpiť výhodne napr. mäso, nabíjačku na mobilný telefón alebo opaľovacie krémy.

Navštívte ešte dnes portál Zlacnene.sk a začnite šetriť ako na vašich každodenných nákupoch, tak jednorazových nákupoch vecí na letné tábory, dovolenky či vybavenie domácnosti.