Poznáte to. Už niekoľko dní pred prvým aprílom doslova kujete pikle na svojich najbližších či kolegov a po zvyšok dňa sa nedokážete zbaviť uštipačného, škodoradostného úsmevu. Alebo vám naopak, popri pracovných povinnostiach akýsi deň bláznov ani nezíde na um a opäť sa stanete iba nevinnou obeťou.

My vám dnes prinášame zopár najbizarnejších prvoaprílových žartov, ktorými svojich priateľov zaručene privediete do šialenstva.

1.Ups, ten hrnček bol skutočne horúci!

Nepríjemné! Veď si to len predstavte. Vojdete do kancelárie a váš nemožný kolega, ktorý na vašom počítači spôsobil hotovú pohromu, sa tvári, že o niečom nevie. Z druhého pohľadu však celkom vtipné, no nie? Na tento jednoduchý a celkom nevinný fór vám stačí oželieť lak na nechty, prípadne lepidlo, pripraviť priesvitný papier a chvíľku trpezlivosti, kým „škvrna“ zaschne. Potom ju stačí iba jednoducho odlepiť a s láskou položiť na počítač kolegu, priateľa či brata!

2

2. Aha, dúha!

Ďalší z radov milých a nevinných žartíkov. Teda, pokiaľ práve nie ste jeho obeťou. Stačí naozaj málo. Iba zopár drobných, čo najfarebnejších kúskov plastelíny, ktoré opatrne naukladáte za stierače auta, ktoré sa chystá riadiť vaša obeť. A pozrime sa, dúha je na svete!

fkdjsl

3. Tá myš zasa nefunguje!

Nie je nič vtipnejšie ako kolega, ktorý nervózne ťuká do svojej myšky a niekoľko krát po sebe skontroluje funkčnosť USB portu. Pritom vôbec netuší, že na vine je obyčajný papierik, ktorý na zadnú časť jeho myšky prilepil škodoradostný spolupracovník.

mys

4.Pozor, zapchajme si uši!

Upozorňujeme, že pri chvíľke nepozornosti sa tento drobný žartík môže stať nepríjemným i pre samotného iniciátora. Na tento vtipný, hlučný fór vám stačí obyčajná trúbka či malý klaksón a pre lepší efekt kolega ťažšej váhy. Trúbku jednoducho lepiacou páskou pripevnite na spodnú časť otáčavej stoličky a čakajte, kým sa váš kolega pohodlne usadí. Či už sa vďaka tohtoročnému sviatku bláznov stanete obávaným súperom alebo zase raz vyviaznete ako nevinná obeť, prajeme vám veselý a vtipný 1.apríl!

1

Autor: Angie | Foto: Pinterest, Twitter