Tajné znamenia, že je pripravený ísť na vec? Existujú! A práve vďaka nim sa dá rozpoznať či má o vás záujem alebo nie! Zistíte to pomocou týchto jednoduchých krokov, ktoré vám to rýchlo odhalia. 

Jedného prečítame ľavou zadnou, druhý sympatie a náklonnosť dokáže perfektné skrývať tak, že jeho chlipné myšlienky neodhalíme ani za pár rokov. A vlastne- je to úplne normálne. Vysielanie sexuálnych signálov je jedná veľká džungľa! Viete čo robíte, keď sa domnievate, že niekoho priťahujete, ale nie ste si tým úplne istá? Existujú vôbec spôsoby, ako zistiť či s vami niekto flirtuje? No samozrejme![sociallocker]

1. Skontrolujte sa

Vysielate jasné signály, že máte záujem? Neprekrižujete napríklad ruky na prsiach alebo nohy? Tieto znamenia môžu veľmi rýchlo toho druhého zmiasť, dokonca ich môže napodobňovať aj on (vtedy sa pre vás stane málo čitateľným). V tomto prípade dávate automaticky najavo uzavretie sa a nezáujem o bližší kontakt. Preto si najskôr overte vlastné pohyby, aby nedošlo k omylu!

2. Vyšlite päť signálov

Premeriava si vás, ale ku kontaktu sa nechystá? Vyšlite päť rozličných signálov, ktoré ho presvedčia o tom, že sa vám páči. Napríklad tieto:

  1. Stojte blízko čelom k nemu.
  2. Nešetríte pohľadmi z oči do očí.
  3. Buďte uvoľnená a otvorená.
  4. Usmievajte sa a udržujte ľahkú konverzáciu, hlavne v sexy štýle.
  5. Dotknite sa ho na bezpečnom mieste (paže či ramená).

A samé uvidíte…

3. Zvážte okolnosti a súvislosti

Víta vás s úsmevom od ucha k uchu? Je to napríklad preto, že je organizátorom večierka a chce, aby sa všetci cítili dobre. Je nutné zvážiť či si jeho láskavosť nevysvetľujete zle. Pozor dajte aj v prípade, kedy sa chová zvodne, ale zároveň sa nenápadne rozhliada po miestnosti. Môže to znamenať, že sa mu páčite, ale zisťuje, či sa neobjaví niekto lepší…. V tom prípade sa ho opýtajte či na niekoho čaká. Ak sa zahanbí a prestane s tým, je tu šanca na nápravu.

4. Ukážte svoju zvodnosť

Pokiaľ ste si overili vyššie spomenuté možnosti a ste si tak nejako isté, že ho priťahujete, je čas na ďalší test a tým je neskrývaný flirt. Môžete mu pošuškať niečo do ucha a pritom sa perami ľahko dotknúť jeho tváre. Ak má záujem, začne vás napodobňovať a flirtovať s ešte väčšou intenzitou. V opačnom prípade sa zmierni alebo sa úplne zastaví.

5. Elegantne uzavrite túto kapitolu

Naďalej sa chová prívetivo, ale menej koketne? Nechajte ho nech si láme hlavu či si náhodou vaše signály nevysvetlil zle. Je možné, že sa pokúsi dostať späť „do hry“. Neprestávajte sa na dotyčného dívať priamo, ale o krok cúvnite.. Ak vám sám od seba vykročí naproti, znamená to, že svoj postoj prehodnotil. A to ste už len krôčik od otázky: „Pôjdeš so mnou na večeru?“ Či to ako prvý povie on alebo vy, je v tejto fáze vlastne úplne jedno..

Ako sa zoznamujete vy? Viete, kedy má niekto o vás záujem? :)[/sociallocker]