Teploty na teplomeri stúpajú k neznesiteľným číslam. Ak vám navyše v kancelárií nefunguje klíma, je najvyšší čas si sadnúť za počítač a vyhľadať Last Minute dovolenku pri mori, kde si oddýchnete a načerpáte nové sily. Nehovoriac o tom, že si ju zaslúžite a do novej jesennej sezóny vykročíte s úsmevom a plnou hlavou skvelých nápadov!

Len či každá z vás rozumie slovu dovolenka. Ak sa vrátite z ultra drahého výletu a potrebujete si zobrať ešte týždeň voľna, niečo nie je v poriadku. Takže vám dávame zopár rád, ako si svoje ťažko vydreté dni odpočinku skutočne užiť.

Predovšetkým počítač, tablet a inú techniku nechajte doma! Vypnúť a minimálne týždeň sa ich nedotýkajte. Dobre, telefón si zoberte pre prípad núdze, dajte si ho však na tichý režim a displej skontrolujte len raz za deň. V hotelovom trezore sa mu bude určite páčiť, je tam chládok a bez pripojenia na internet vám možno vydrží bez nabíjačky aj celý týždeň. Maily na vás predsa počkajú aj doma.

Doprajte si poriadnu dávku oddychu. Spite koľko vám chutí, teda pokiaľ nevlastníte deti, ktoré vám urobia budíček o šiestej ráno. Vtedy aspoň ležte, ráta sa aj tento variant. Vychutnávajte si jedlo, ktoré vám all inclusive dovolenka ponúka, nikam sa neponáhľajte, raňajkujte aj dve hodiny. Vyvaľte sa na pláž, kúpte sa v mori, leťte balónom alebo sa prevezte na vodnom skútri. Určite ste si vedomé, že dobrý hotel ponúka mnohé zaujímavé služby a tak využite dostupné atrakcie i vymoženosti, ako masáže či zábaly. Najdôležitejšia zo všetkého je psychika, takže všetky starosti a pracovné povinnosti skúste nechať doma, nech má hlava priestor nasávať nové zážitky a skúsenosti.

A veľa fotiť! Ešte to nie je staromódne, veď prezerať si rodinné albumy bola odjakživa zábava. Vždy sa pritrafí nejaká vtipná historka a bola by veľká škoda ju nezachytiť.