Koniec roku 2018 a začiatok toho terajšieho rozhodne patrí filmového trháku A Star is Born, v ktorom stvárnili hlavné postavy Lady Gaga a režisér snímky Bradley Cooper. Viete ale, ako sa Zrodila sa hviezda naozaj zrodila?

Do ľúbostného príbehu speváčky Ally a hudobníka Jacksona sa zamiloval celý svet, ktorý osud hlavných hrdinov prežíval každou sekundou spolu s nimi. Svoju rolu určite zohralo aj mimoriadne verné zobrazenie lásky, čo v radoch fanúšikov neustále spôsobuje špekulácie, že medzi Lady Gaga a Bradleym Cooperom prevláda najkrajší cit aj v skutočnosti.

a star is born

Herec a režisér snímky videl Gagu po prvýkrát vystupovať v roku 2016. Už vtedy mu bolo jasné, že sa pozerá na hlavnú hrdinku filmu Zrodila sa hviezda. Avšak krásavec nemal na Gagu žiadny kontakt, a tak ju išiel navštíviť priamo domov. Keď Bradley blondínke povedal, že si s ňou chce zaspievať, ostala poriadne prekvapená, vôbec totiž netušila, že disponuje takým talentom. Následne modroočko vytiahol mobil a spoločný duet si nahral na video.

Lady Gaga Bradley Cooper

“Vedel som, že kamera bude milovať jej oči, jej tvár, jej energiu. Chcel som ju vo filme. Bol som rozhodnutý, že ona je tou najlepšou voľbou,” úprimne priznal Bradley, pričom ani jeden z dvojice sa netají tým, že už vtedy obaja cítili, že je medzi nimi úžasné spojenie, ktoré sa nedá len tak predstierať. Prvú nahrávku Gagy a Bradleyho si môžete pozrieť v priloženom videu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/ladygaga