Futbalový zápas s pivom v ruke alebo romantická večera s vami? Tiež si ten váš vyberie radšej futbal? Prekvapte ho a vychutnajte si finále Ligy majstrov aj vy. Veľkolepé hudobné šou, v rámci športových podujatí, boli doteraz výsadou amerického Super Bowlu. Tento rok sa však podobný pompézny hudobný zážitok odohrá aj na milánskom štadióne Giusseppe Meazza, kde 28. mája odštartuje speváčka Alicia Keys novú éru slávnostného zahájenia finálových zápasov UEFA Ligy majstrov!

Toto prestížne finále je pre mužov obrovský sviatok (väčší ako vaše narodeniny, meniny, Valentín či výročie), preto ak ste si s ním na 28. mája niečo plánovali, radíme vám to ihneď zrušiť. Ale čo určite ocení je, ak si tento zápas pozriete s ním! Poteší vás, že otvárať ho bude samotná Alicia Keys. „Mám veľkú radosť, že sa môžem so svojou hudbou podeliť s ľuďmi pred samotným finále Ligy majstrov, tak významnej športovej udalosti, ktorá je oslavovaná doslova v každom kúte sveta,“ povedala ku svojmu vystúpeniu Alicia Keys. „Bude to historická chvíľa, ktorá symbolizuje rovnosť medzi ľuďmi, bez ohľadu na to, kde žijeme a kto sme. Je mi cťou mať v tejto výnimočnej akcii špeciálnu rolu,“ dodala Alicia, ktorá otvorí finálové stretnutie najsledovanejšej športovej udalosti na svete, vysielajúcej sa vo viac ako 220 krajinách sveta!

Untitled 1

Tohtoročný úvodný ceremoniál európskeho stretnutia najlepších futbalových klubov tak prepojí svet hudby, zábavy a športu v celosvetovom meradle. „Hudba, zábava a šport boli vždy kľúčovou súčasťou firemnej DNA.“ povedala Carla Hassan, medzinárodná manažérka značky zo spoločnosti PepsiCo. „Prvým medzinárodným hudobným vystúpením v rámci finále UEFA Ligy majstrov prinesieme nezabudnuteľné chvíle, ktoré majú ešte viac posilniť už teraz širokú celosvetovú skupinu fanúšikov, znásobiť ich zážitok z tohtoročného finálového stretnutia a tiež založiť novú tradíciu pre jednu zo svetovo najobľúbenejších športových udalostí,“ doplnila Carla Hassan.

Ak budete pozerať celý zápas so svojim partnerom, dodáte mu pivo a jedlo, určite z toho bude nadšený a odmení vás zase nejako inak. 🙂 Tak šup 28. mája pred telky, tie dve hodiny to dáko vydržíte! 🙂

Foto: Facebook