,,Milujem svojho šikovného chlapčeka a ďakujem všetkým, ktorí ho podržali a priali!!! Robil všetko, čo mohol a dal do toho kus seba, ani jeden z nás by to nespravil lepšie. A jediná jedna vec, pre ktorú som rada, že nevyhral je, že konečne zavrem hejterom papule a nechajú nás na pokoji. Ťažko sa spáva, že láska nie je pre peniaze, čo?“ napísala ešte pred pár dňami na sociálnu sieť Instagram prostoreká brunetka, ktorá však iba pár hodín na to absolútne zmenila svoj postoj. Žeby ďalšia vypočítavá mršina vo farmárskom šoubiznise? 🙂

No pozrite sa na nich, na holúbkov. Kým sa ešte pred pár dňami mladučká farmárka Lucia Gachulincová bila do hrude za svojho princa na bielom koni, od ktorého by si ,,nezobrala ani cent na zmrzlinu“, dnes sú jej postoje a vyjadrenia celkom odlišné. Bývalá farmárka, ktorá sama nemala ani toľko síl a drivu, aby sa prebojovala do finále, si verejne začala uťahovať zo svojho partnera a finalistu šou Dávida Bušku, ktorý minul tesne výhru vo výške 75 000 € s farmárom Mirom.

Po bitke je však každý kráľ, všakže Lucia, a preto sa prostoreká brunetka neštíti ani trápnych vyjadrení na adresu svojej ,,Lásky“, ktorú ponižuje bez akýchkoľvek problémov. Najnovšie aj ,,trendseterka“ si evidentne neuvedomuje, že fanúšikov získala najmä v radoch mladších divákov, ktorí jej ,,ironický humor“ nemusia pochopiť práve jednoznačne a svojimi vyjadreniami neponižuje len seba, ale najmä Dávida, ktorý sa po prehre, naopak, vyjadroval o mladej Lule výhradne v superlatívoch!

Avšak, ako sa hovorí, keď už nemáš čo, zjedz aspoň čo chladnička dala, a tak sa dievčina pochválila na Instagrame jedinečným videom, v ktorom nabáda drobného chlapčeka, aby sa finalistovi Farmy 8 vysmial, že dokázal rozflákať 75 000 € za dve hodiny, k čomu pridala i výstižný popis: ,,Učíme malé deti tomuto svetu. Knihu “Bestseller” od autora Davida Busku cez sieť Martinus s názvom: Ako prej*bat 75 000 za jeden večer – nájdete na pultoch už čoskoro. Pre prvé výtlačky je venovaný aj bonus – Tipy a triky ako to do*ebat a Ako to posrat do vrecka (mini balenie pre cestovateľov).”

Áno, vyjadrovacie schopnosti má ako idol teenageriek, mladá dáma, módna návrhárka á la Victoria Beckham, no my musíme napriek všetkému povedať, že sme skutočne zvedavé, ako by to zvládla vo finále samotná slečna, ktorá od Dávida ,,nechce ani cent“. 🙂

 

Zdroj: Instagram