Doba je ťažká a časy pevných vzťahov a doživotných manželstiev sú, zdá sa, nenávratne preč. Pre ženy je čoraz ťažšie nájsť si stabilného partnera a keď sa im to konečne podarí, príde čas na vtieravú otázku. Je vám verný? [sociallocker]

Zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať. To je heslo, ktorým sa riadi väčšina chlapov a povedzme si na rovinu, vedia prečo to robia! Odhaliť podvodníka nemusí byť také ľahké, ako sa na prvý pohľad zdá. Ako teda prísť na partnerovú neveru?

Výčitky a priamu konfrontáciu si nechajte na neskôr. Na to bude čas, keď si svoje podozrenie overíte. Zatiaľ postačí, ak zbystríte pozornosť a začnete si lepšie všímať jeho správanie. Pokiaľ na ňom spozorujete viacero z týchto 5 bodov, môžete si byť isté, že vás podvádza!

  • Z boháča je odrazu chudák: Niet sa čomu čudovať, taká milenka predsa niečo stojí. Ak teda odrazu nikam nechodíte a v rodinom rozpočte chýbajú peniaze, viete kde ich hľadať.
  • Jeho nálady sú ako na húpačke: Zatĺkať milenku a vymýšlať si neustále nejaké výhovorky, to nepochybne stojí veľa energie. Nečudujte sa preto, že váš mužíček trpí prudkými zmenami nálad.

neveraPrečítajte si tiež:

Ako sa dostať k sms-kám a facebooku vášho chlapa!

 

  • Z drsňáka je metroš: Brali ste si poriadneho chlapa a odrazu máte doma cukríka s nagelovanými vlasmi? Mladšia milenka jednoducho vyžaduje mladistvejší vzhľad. Asi najlepšie si ho otestujete, ak predĺžite interval prania a prestanete mu žehliť veci. Chlap s milenkou na to búrlivo zareaguje!
  • Zvláštne odchody z domu: Pracuje ako vodič mhd a odrazu chodí na pracovné večere či služobné cesty? V tomto prípade je to úplne jasné.
  • Mobil mu prischol k ruke: Odrazu sa nepohne bez mobilu ani na krok. Začal používať tichý režim a mobil mu svetielkuje aj uprostred noci? Čo myslíte, kto mu asi tak píše?

Zdroj/Foto: Youtube [/sociallocker]