Pamätáte si film ,,Nevesta na úteku“ s Juliou Roberts? Ide o ten, kde sa mala asi štyrikrát vydať, no nikdy to nevyšlo, pretože si to vždy rozmyslela. Očarujúci Richard Gere na nej spozoroval, že Julia mala rada vajíčka vždy na ten istý spôsob ako jej ,,nastávajúci“. Samozrejme, že film nebol len o praženici či volských okách, no hlavnou myšlienkou bola skutočnosť, že nebola sama sebou. Vždy sa jej páčilo to, čo jej priateľovi, a teda sa mu prispôsobovala bez vlastného názoru.

Páči sa vám nejaký muž a neviete, ako ho získať? Občas majú ženy pocit, že nestačí ich prirodzený šarm či osobnosť a vytvárajú zo seba ideálny obraz toho, čím je samotný ,,objekt“. Jedna naša čitateľka sa nám priznala, že funguje nejak tak podobne: „Vždy, keď sa mi niekto páči, tak ho chvíľu sledujem. Prekutrám mu celý profil na Facebooku, obsmŕdam okolo jeho kamarátov, známych a vždy veľmi nenápadne získam nejakú dôležitú informáciu. Tie potom zozbieram s presnosťou detektíva a začnem hrať svoju hru. Chodievam nakupovať na miesta, kde ho môžem „náhodou“ stretnúť. Na Facebook si zavesím skladbu od jeho obľúbenej kapely. Zjavím sa v jeho obľúbenej krčme, kde je on úprimne rád, že ma tam stretol a tak ďalej.“

Prečo to ženy robia? Mnohé si neveria a sú úprimne presvedčené o tom, že sú nezaujímavé. Správanie, pri ktorom kopírujete záujmy niekoho iného, väčšinou na chvíľu funguje. Je nutné si však uvedomiť, že všetko je len dočasné. Ten druhý totiž môže onedlho prísť na to, že chodiť so svojou vlastnou kópiou môže byť v podstate celkom nudné. Vy by ste to chceli?

Sme presvedčené, že nech je žena akákoľvek, každá je stelesnením dokonalosti a ukrýva v sebe zaujímavé poklady. Prestaňte sa vždy za niečo schovávať a nehanbite sa ukázať to, čo máte naozaj rady. Či už pôjde o adrenalínové športy alebo háčkovanie, buďte hlavne sama sebou. Keď vás chce, tak nech je to so všetkým, čo vás baví a vystihuje.

Autor: Katka | Foto: Youtube