Počúvate o tom stále a vidíte to všade. Stačí, ak si otvoríte Instagram alebo Facebook a hneď sa na vás vyvalí nekonečné množstvo dokonalých fotiek, úžasných miest a perfektných postáv. Ale čo sa potom deje s nami? Tiež sa začínate cítiť tak neatraktívne s nudným životom a bez chute do čohokoľvek? Nepochybujeme, že ste na tom podobne mnohé. Ale je to všetko, čo vidíme online, naozaj skutočné alebo len nejaká pretvárka? Dámy, prestaňte jednoducho riešiť dokonalé fotky iných a začnite sama žiť skutočný a šťastný život. Tu je zopár rád, ako na to. :)

 

1. Usmievajte sa

Už hneď od prvej sekundy, ako ráno otvoríte oči, dovtedy, kým zas nepôjdete do postele. Uvidíte, ako sa zlepší deň nielen vám, ale aj všetkým vo vašom okolí. Aj vy každé ráno stretávate večne nahnevanú susedku, ktorá vidí všetko čierne alebo vám tá protivná kolegyňa už neskutočne lezie na nervy? Usmejte sa na ne, majte dobrú náladu a buďte milá. Ukážte im, aký dokáže byť svet ružový a krásny. Jeden úsmev, druhý, tretí… Odrazu vás aj oni začnú brať v krajšom svetle a život bude hneď vyzerať inak.

2. Tešte sa na každý jeden nový deň

Každý deň budíček na siedmu, zhon do práce alebo školy, poobede ďalších milión vecí, na ktoré musíte myslieť a ktoré treba zariadiť. Každodenný stereotyp, ktorý poznáme asi všetky. Samozrejme, že vás to už nebaví a ste z toho unavené. Skúste to však začať brať z inej, lepšej stránky. Otvorte ráno oči a predstavte si, koľko krásnych vecí vás asi v ten deň čaká. Pretože každý deň je niečím iný a úžasný, stretávame nových ľudí, zažívame nové zážitky, dostávame nové skúsenosti. Tešte sa na to.

3. Radujte sa z maličkostí

Že sa už na vás konečne tá protivná suseda po mesiaci usmiala a kolegyňa vám prvýkrát pochválila novú kabelku? Buďte za to i za každú jednu maličkosť vďačná. Večer si sadnite, vyložte nohy a zhrňte váš deň. Zistíte, koľko takýchto maličkostí vás denno-denne stretáva a robí váš svet krajším. Veď život sa predsa z maličkostí skladá. :)