Pôrod Zuzany Plačkovej je doslova za dverami, a tak je načase, aby mal očakávaný synček pripravenú postieľku. Manželia Strauszovci nenechali nič na náhodu a Dionovi nachystali okázalé kráľovstvo.

Postieľka pre synčeka stojí v dome Zuzany a Reného už vyše týždňa, avšak až teraz do nej dorazili vecičky, ktoré Dionovi zabezpečia ten najsladší spánok. O dvojici influencerov je známe, že milujú luxus, v rovnakom štýle sa tak nesú aj doplnky pre drobčeka.

Keď René zverejnil video, na ktorom má na krku hrubú až po zem siahajúcu zlatú reťaz, málokomu zrejme došlo, že ide o ochranný mantinel do postieľky. V rovnakej farbe bude mať bábätko i perinku, na ktorej si nemožno nevšimnúť logo zlatej korunky s nápisom Dion. To sa nachádza aj na ostatných kúskoch, ako sú hniezdočko, vankúšiky či osušky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Hotová som, fakt akože wau,“ žasla čiernovláska pri pohľade na postieľku, ktorá je pre chlapčeka pripravená aj v modrom prevedení. ,,Viete, také tie momenty, taký ten pocit, kedy sa vám chce strašne revať a to potláčate, tak to mám proste ja teraz, keď sa na to pozerám. To je niečo neskutočné,“ uviedla vo videu dojatá budúca mamička.

Reného video

Zuzanino video

Zdroj/Foto: Instagram/rene.rendy, queen.plackova